No image

Przed nami następna gala FEDERACJI KSW – w październiku tego roku odbędzie się czwarta tegoroczna gala najważniejszej polskiej federacji MMA. Najlepsi wojownicy z Polski jak także Europy po raz kolejny stoczą niewiarygodne pojedynki. Gala odbędzie się w Londynie na Wembley 6 października. Kto wystąpi i będzie walczyć na gali? Gdzie oglądać KSW 45?

KSW 45 live w tv oraz internecie

Sympatycy KSW I MMA W POLSCE przyzwyczaili się już do tego, że najciekawsze gale MIXED MARTIAL ARTS można oglądać tylko płacąc za KSW TV PPV. Galę KSW na żywo będziesz mógł obserwować w telewizji oraz online za pośrednictwem KSW PPV natomiast kwota wyniesie 40 zł.

Najważniejsze telewizje kablowe ale też cyfrowy Polsat umożliwią zakup do gali za pośrednictwem własnych źródeł sprzedaży. Osoby, jakie nie mają możliwości wykupienia usługi PPV w tenże rodzaj, mogą natomiast skorzystać z KSW PPV – nie słyszałeś jak oglądać galę FEDERACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy link.

KSW 45 – w jaki sposób zakupić dostęp PPV?

Jak już wspomnieliśmy, tv cyfrowe oraz kablowe, które dają transmisję z gali ksw umożliwiają kupienie systemu KSW TV PPV za pośrednictwem swoich źródeł sprzedaży. Są nimi aplikacje online, w jakich istnieje możliwość zamówić specjalne usługi, ale również formy telefoniczne – przez SMS ale też połączenie. Ażeby dowiedzieć się w jaki sposób zakupić dostęp do hitowej gali, najlepiej wstąpić na wirtynę operatora od którego osoba posiada tv i wypróbować w jaki sposób dostępne będzie wykupienie systemu PAY-PER-VIEW.

Jeżeli nie posiadasz możliwości wykupienia historycznej gali przez operatora posiadanej tv, indywidualnym trybem na zdobycie dostępu do transmisji będzie wykupienie hitowej gali w usłudze KSW TV w której wykorzystując elektroniczne formy płatności, możliwe jest wykupić KSW PPV. Wystarczy założyć konto i spełnić płatności. Następnie użytkownik po zalogowaniu na swoje konto będzie mógł uruchomić transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W konkurencji wieczoru stoczy pojedynek Karol Bedorf, który powrócił w niesamowitym stylu do pojedynków, pokonując Pudziana. Były czempion wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Pudziana i tym samym przybliżył się do konfrontacji o mistrzowski pas.

W innej z potężnych rywalizacji wieczoru stoczy pojedynek też Michał Materla, znany kibicom ksw w całym kraju. Dla reprezentanta ze Szczecina walka ta będzie to kolejna możliwość ażeby zbliżyć się do konfrontacji o pas czempiona.

Kolejną gigantyczną gwiazdą na historycznej gali w Londynie będzie Popek Monster, który dużą liczbę lat spędził w Anglii. i z gwarancją jego konfrontacja będzie cieszyć się ogromną popularnością. Dla Króla Albanii będzie to też powrót po przegranej z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny gwiazdor, jaki wystąpi na hitowej gali na Wembley. Były zapaśnik w niebywałym sposobie zaczął karierę w MMA i znacznie łatwo zyskał kibiców. Polski zawodnik wygrał już 3 walki i następna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na konkurencję o mistrzowski pas.

Scott Askham to zawodnik ksw jaki na gali w tymże roku potrafił zakończyć wspaniałego Michała Materlę. Brytyjczyk dobrymi ale także dobrymi kopnięciami znokautował Polaka i udowodnił, że jest teraz w elicie zawodników ksw KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na historycznej gali w Londynie na KSW zapoczątkuje powszechny Akop Szostak, jaki do tej pory walczył na mniejszych galach w Polsce. Można się spodziewać, iż będzie zatem niesłychanie łatwa bitwa wśród fanów, którzy do tejże chwili nie interesowali się MMA.

To jednak nie wszystko – na gali ksw będzie dane zobaczyć jeszcze wielu innych dobrych wojowników mma, a aktualną kartę walk gali KSW 45 na Wembley prezentujemy poniżej:

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – John Smith
Leszek Krakowski – Alfie Davis
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.