22.09.2022, g. 20:45
Liga Narodów UEFA
Polska vs Holandia
Do meczu pozostało:
36dn.7godz.26min.
13.35 X3.40 22.10 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

KSW 50 w Londynie: karta walk, data, godzina

Przed nami czwarta tegoroczna gala która zaplanowana została na 14. września na Wwembley Arena. Entuzjaści sztuk walki prawdopodobnie będą szczególnie usatysfakcjonowani z listy starć, które planowane są na kolejną galę gdyż po raz kolejny będzie można śledzić najlepszych wojowników ksw.

W walce wieczoru anglik Phil de Fries stoczy rywalizację z Damianem Grabowskim o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Razem na gali ksw zobaczymy aż cztery pojedynki o pasy mistrza. Mistrzowskich pasów bronić będą Tomasz Narkun ale też Roberto Soldić. Również o pas czempiona w kategorii lekkiej zawalczy Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. Razem na kolejnej gali odbędzie się 9 walk.

ksw 50 stream w telewizji i online

Ksw przyzwyczaiło już, że najpopularniejsze wydarzenia, które tworzy udostępnia tylko w płatnej usłudze usługi ksw ppv. Transmisja ksw 50 na żywo jeszcze dostępna będzie w usłudze ppv ksw – stream kolejnej gali przez internet kosztować będzie 40 zł.

Galę ksw 50 można będzie także śledzić w tv, wykupując usługę transmisji u swojego usługowdawcy np. telewizja kablowa, tv satelitarna. Cena jest zdeterminowana od usługowdawcy, jednakże jest ona zwykle zbliżona do kwoty, za jaką wolno uzyskać dostęp do transmisji online internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja przez internet gali organizacji ksw widoczna będzie po zakupie systemu ksw ppv udstępnionej na witrynie internetowej aplikacji ksw tv tv online. Żeby zakupić, nie trzeba mieć podpisanej transakcji z żadną telewizją czy platformą. Wystarczy wejść na wirtynę ksw tv ppv, dobrać formę płatności i dokonać kupna.

ksw 50 – gdzie wykupić KSW TV PPV?

Proces pozyskania dostępu do transmisji online ksw tv ppv jest wyjątkowo łatwy. Na start należy wejść na stronę internetową ksw ppv i zarejestrować nowe konto – aktywując je przez adres poczty e-mail lub wpisując się własnym kontem z portalu Facebook. Otworzenie i rejestracja konta jest kompletnie darmowa.

Po utworzeniu konta trzeba przejść do płatności i wyszukać korzystną metodę – przelew online lub kartę kredytową. Po zakupieniu można rozpocząć oglądanie – online czy też używajac przewijania wracać do najpopularniejszych momentów gali. Dodatkowo po skończeniu widowiska przez następne 72 h można odtwarzać całą transmisję gali.

Transmisja w internecie usługi ksw ppv tv dopasowana jest do najlepszych przeglądarek online i udostępniona jest na ekranach komputerów a także urządzeń mobilnych. Niestety na tenże moment organizacja ksw nie udziela aplikacji, jaka udostępniałaby stream internetowe, dlatego też jednym sposobem jest obejrzenie poprzez przeglądatkę www.

Oglądaj transmisję z KSW 50 live w internecie: https://meczelive.tv/na-zywo-42/sporty-walki/ksw-50/2019-09-14

ksw 50 – kto będzie walczyć na gali ksw 50?

Jak już wspomnieliśmy na kibiców ksw czekają aż 4 starcia o mistrzowskie pasy co prawdopodobnie przełoży się na niezwykłe widowisko. Łącznie na gali w londynie zostało zaplanowanych dziewięć rywalizacji a aktualna lista składa się z następujących starć:

Karta walk (na dzień 06.08.2019)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

Udostępnij