No image

Kibice zapewne będą zadowoleni z informacji jaką podała organizacja. Gala ksw 51 odbędzie się 9. Listopada w Zagrzebiu. Organizacja ksw po raz kolejny zadziwia wspaniałą listą rywalizacji i zawodników mma jacy będą wojować na kolejnej gali.

Konfrontacja wieczoru to ogromny pojedynek w wadze ciężkiej w którym Mariusz pudzian pudzianowski stoczy konfrontację z Erko Junem. Dla zawodnika z Bałkanów konfrontacja z dawnym strongmanem z pewnością będzie największym dotychczasowym wyzwaniem w konfrontacjach ksw. Jun pokonywał jak dotąd Popka Monstera, Tomka Oświecińskiego oraz Akopa Szostaka.

Dla Pudziana konfrontacja na konfrontacji sztuk walki 51 to powrót po 2 porażkach z rzędu – z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim. Na gali konfrontacji sztuk walki 51 online będzie można też zobaczyć 8 różnych innych bitew w tym wielki hit w jakim Mańkowski zmierzy się z Vaso Bakoceviciem. Gala ksw 51 będzie pokazywana w usłudze a stream online dostępna będzie na kanale ksw tv w tv ale również przez internet.

KSW 51 na żywo. Transmisja online i kanały online stream

Gale federacji cechują się niesamowitym zainteresowaniem kibiców, jacy zapełniają największe hale w Polsce ale też Europie. Mnóstwo użytkowników wybiera jednakże okazję obejrzenia wydarzeń ksw na żywo online jak również w telewizji dzięki płatnym streamom ppv ale też bezpłatnym relacjom z wybranych gal.

W dzisiejszych czasach, gdy ludzie niesłychanie chętnie korzystają z internetu i najróżniejszych usług technologicznych, niezmiernie popularne stają się transmisje tv internetowe. Fani mma korzystający z sieci internet niezwykle często szukają wiedzy o tym gdzie śledzić widowiska sportowe poprzez Sieć internet. Tak samo jest w przypadku gal konfrontacji sztuk walki, które są szczególnie chętnie oglądanymi transmisjami w internecie.

Polska organizacja mma ksw w ostatnich latach przyzwyczaiła nas, że jedna wybrana gala jest bezpłatna i transmitowana na kanale głównego polsatu. Galę KSW 51 będziesz mógł oglądać na płatnym kanale live Ksw tv ppv dostępnym w internecie za pośrednictwem portalu www, a także w cyfrowym polsacie jak również niektórych telewizjach kablowych.

ksw 51 zagrzeb chorwacja

KSW 51 w pay-per-view czy za free? Jak wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to unikalne miejsce w jakim legalnie i w jakości hd będziesz mógł obejrzeć live stream online oraz w telewizjach z gali KSW 51. Transmisja w płatnej usłudze ppv będzie udostępniona dla klientów z Polski ale też tych mieszkających poza granicami kraju. Stąd też osoby poszukujące wzmianek o tym czy oferowana będzie relacja z ksw za free, podkreślamy że najbliższa gala federacji nie będzie transmitowana za darmo.

Ażeby kupić stream do ksw stream trzeba przejść na portal internetowy internetową ksw tv i zarejestrować konto. Niedługo potem można wyszukać formę płatności jak również walutę (oprócz zł widoczne są dodatkowo dolary USD, euro EUR jak również funty GBP). Po poprawnym zarejestrowaniu konta a także opłaceniu zamówienia, osoba po kilku minutach otrzyma możliwosć obejrzenia i dostęp do najbliższej kolejnej gali transmitowanej poprzez ksw tv. Oprócz transmisji stream osoba ma możliwość w momencie oglądania przewijać transmisję online oraz włączać pauzę, dlatego nie straci chociażby chwili z całej gali. Dodatkowo wykupując stream ppv do transmisji online, przez następne 72 h po skończeniu hitowej gali klient może odtworzyć pełną transmisję na żywo.

Lista walk gali KSW 51

Jak już wspomnieliśmy na kolejnej gali KSW 51 oglądać będziemy aż 9 walk w mma w jakich kilka zapowiada się bardzo atrakcyjnie z uwagi na to, że konfrontować się będą najwięksi zawodnicy ksw należący do ksw. Na KSW 51 online będzie można oglądać konfrontacje z udziałem takich zawodników jak Borys Mańkowski i Mariusz Pudzianowski a w części z zaplanowanych rywalizacji stawką będzie pas ksw. Poniżej omawiamy pełną aktualną listę konfrontacji przewidzianych na galę KSW 51.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.