No image

Zakłady sportowe online jest to typ typów w jakich należy przewidzieć skutek wydarzenia sportowego wybieranego przez użytkownika spośród kolekcji firmy bukmacherskiej.

Na pewno każdy nowy gracz zastanawia się jakie są formy kuponów i czy można na jednorazowym kuponie mieć parę rozmaitych zakładów? W poniższym tekście objaśnimy jakie są formy kuponów możliwe do obstawiania w zakładach online

Zakłady pojedyncze

Jest to najnaturalniejszy oraz najbezpieczniejszy rodzaj typowania zakładów sportowych W takim wypadku stawia się jedynie 1 typ na pewne zdarzenie sportowe. Jeżeli kupon okaże się zwycięski, klient zyskuje pieniądze. Z takiego rodzaju kuponu systematycznie korzystają zawodowi użytkownicy bukmacherów, jacy niezwykle dobrze znają pewną dziedzinę sportową lub ligę, dzięki czemu podejmują ryzyko wnosząc wyższe pieniądze na pojedynczy typ.

Zakłady akumulacyjne

Jest to dość szczególny wariant zawierania zakładów który polega na obstawieniu kilku zakładów z innych meczów na jednym kuponie. Na przykładzie takiego kuponu zazwyczaj możliwa nagroda jest bardzo duża gdyż kursy z wszelkich mnożone są poprzez siebie. Natomiast suma kuponu nie jest zbyt wielka, gdyż nawet przy drobnej kwocie, przypuszczalna wygrana jest przeważnie nadzwyczaj duża. Ten gatunek kuponów jest szczególnie modny pośród debiutujących użytkowników, jacy nie posiadają zbyt wiele pieniędzy na typowanie wydarzeń i stawiają minimalne kwoty na niemało zdarzeń, dzięki czemu prawdopodobna jest wielka wygrana. Prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy jest jednakże wyjątkowo małe, zatem tego wariantu kupony nadzwyczaj rzadko odnoszą dochód.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te charakteryzują się owym, że na poszczególne spotkanie istnieje możliwość zawrzeć kilka rozmaitych typów na tym samym kuponie np. typ 1 i typ X. Wtenczas typuje się dwa kupony akumulacyjne, z różnorodnymi zakładami na te same spotkania dzięki czemu prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy z ów kuponów wzrasta.
1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58
2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Sprawdź też ofertę bukmachera Totolotek i graj w jednej z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.