No image

Sporty wirtualne to stosunkowo nowy przedmiot zainteresowania w bukmacherce. Gdzie najlepiej obstawiać sporty wirtualne? Który z bukmacherów oferuje najlepsze bonusy na virtual sports? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Sporty wirtualne – gdzie obstawiać?

Sporty wirtualne pojawiły się na polskim rynku bukmacherskim stosunkowo późno w porównaniu do rynków zagranicznych. Jednak większość bukmacherów dodała je do swoich ofert. Chcąc zachęcić klientów do obstawiania sportów wirtualnych, niektóre firmy bukmacherskie oferują na nie specjalne bonusy. Jak wiadomo, wartość bonusów może być zmaksymalizowana przez dedykowane kody promocyjne. Kod promocyjny STS o treści PREZENT od portalu Bukmacher-legalny.pl daje Ci dostęp do wyższej oferty niż standardowa, czyli bonusu do 1299 zł łącznie, a w nim zakładu bez ryzyka 20 zł na sporty wirtualne.

Bonusy i promocje na sporty wirtualne

Wybrani bukmacherzy oferują specjalne promocje na sporty wirtualne. Przygotowaliśmy zestawienie tych firm, które oferują najkorzystniejsze oferty dla graczy virtuali.

20 PLN na sporty wirtualne w LV BET

Gracz może otrzymać 20 PLN do wykorzystania na sporty wirtualne, jeśli przez cały poprzedni tydzień będzie obstawiać zakłady z oferty wirtualnych, wykonując obrót minimum 100 PLN. Promocja trwa co tydzień.

25 PLN na sporty wirtualne w STS

Gracz otrzyma 25 PLN na sporty wirtualne od bukmachera STS, jeśli w ciągu tygodnia dokona obrotu o wysokości 300 zł kuponami na sporty wirtualne z kursem 2.00.

20% za sporty wirtualne w Noblebet

W Noblebet gracz ma okazję uzyskać zwrot 20% przegranych zakładów w rozliczeniu tygodniowym za sporty wirtualne, który będzie wynosił do 100 PLN. Zakłady są naliczane od poniedziałku do niedzieli.

Gra bez podatku w forBET

Po rejestracji konta gracza u bukmachera forBET przysługują Ci dwa tygodnie, w czasie których możesz obstawiać sporty wirtualne bez podatku. Aby skorzystać z tej promocji, musisz umieścić na swoim kuponie min. 3 zdarzenia po minimalnym kursie 1.30.

Sporty wirtualne – jak obstawiać?

Obstawianie sportów wirtualnych nieco różni się od obstawiania “realnych” rozgrywek. Gracz ogląda na ekranie swojego komputera albo telefonu skrót z najlepszych momentów z całego meczu, wygenerowanego komputerowo. Gracz obstawia przebieg i wynik rozgrywki. W sportach wirtualnych zobaczymy kilka dyscyplin sportowych. Może to być piłka nożna, koszykówka, tenis, żużel, wyścigi psów czy wyścigi konne. Podczas każdego zdarzenia mamy dostępne statystyki i kilka rynków zdarzeń. Gracz ma za zadanie zapoznać się z analizami i statystykami podanymi przed meczem oraz na ich podstawie wybrać, co chce obstawić. Następnie wystarczy ustalić stawkę i gotowe. Wyniki meczu ustala skomplikowany algorytm.

Zalety obstawiania sportów wirtualnych

Niecierpliwi gracze z pewnością docenią to, że mecze lub wyścigi nie trwają tyle, ile w rzeczywistości. Rozgrywki trwają zazwyczaj po parę minut, dzięki czemu jesteśmy w stanie obstawić więcej zakładów niż w przypadku normalnych zdarzeń. W ciągu jednego dnia może to być nawet kilkanaście zdarzeń. Ponadto, virtuale trwają całą dobę, możemy więc obstawiać zakłady niezależnie od pory dnia. Również kursy są atrakcyjniejsze niż w przypadku realnych sportów. Gracz nie musi także czekać na rozliczenie zakładów, jego wygrana od razu zostaje przelana na konto zaraz po zakończeniu rozgrywki.

Artykuł powstał we współpracy z portalem Bukmacher-legalny.pl.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.