No image

Obstawianie zakładów bukmacherskich może być dobrą zabawą. Niezależnie jednak od tego, czy ktoś puszcza kupony sporadycznie dla rozrywki, czy regularnie w celach zarobkowych, nikt nie lubi stać w kolejkach w punktach naziemnych, aby móc puścić kupon z typami. A takie sytuacje często mają miejsce.

Bukmacherzy

Dlatego bukmacherzy na swoich stronach internetowych pozwalają nam na zawieranie zakładów bukmacherskich online. Niektórzy udostępniają nawet aplikacje mobilne na telefony z systemem android. Jest to zdecydowanie najwygodniejsza opcja. To co również przemawia za obstawianiem meczów online to promocje bukmacherów. Część bukmacherów dla nowozarejestrowanych graczy ma przygotowany bonus bez depozytu. Najpopularniejszą promocją jest jednak bonus od depozytu, zazwyczaj wynosi on 100% pierwszej wpłaty. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, który bukmacher online jest najlepszy, ponieważ praktycznie każdy oferuje nam coś ciekawego.

Wyróżniającym się bukmacherem online zdecydowanie jest STS, czyli jeden z najstarszych, legalnych bukmacherów w naszym kraju. Za samą rejestrację dostajemy bonus bez depozytu o wartości 25 PLN. Poza tym STS posiada bogatą ofertę zakładów pre oraz live. Jest na prawdę w czym wybierać. Transmisje video meczów sprawiają, że obstawianie spotkań na żywo jest o wiele prostsze niż mielibyśmy posiłkować się jedynie suchymi statystykami.

Jaki najlepszy bukmacher online?

Innym bukmacherem online, którego można zaliczyć do najlepszych to LVbet. Jest to jeden z nowszych bukmacherów, ale już zdołał zdobyć pewną pozycję na rynku. Co prawda nie daje nam freebetu, ale za to oferuje bonus powitalny o równowartości aż 1500 PLN.

Poza tym dostępne są również promocje z powodu specjalnych okazji jak chociażby turniej Australian Open. Ze strony bukmachera online możemy ściągnąć aplikację mobilną, która nie sprawia problemów podczas użytkowania. Oferta LVbet zadowoli każdego. Możemy obstawiać zarówno piłkę nożną, koszykówkę jak i sporty wirtualne lub piłkę wodną. Oferowane wydarzenia są dostępne przed meczem jak i na żywo.

Kolejnym legalnym bukmacherem online w Polsce, którego można zaliczyć do grona najlepszych to Fortuna. Jest ona obecna na rynku od 2007 roku. Zdobyte doświadczenie procentuje i dlatego Fortuna proponuje nam bardzo duży wybór zakładów bukmacherskich. To co przemawia za tym bukmacherem to zdecydowanie najlepsza aplikacja mobilna spośród wszystkich legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce. Na pozytywną opinię zasługuje również ich program lojalnościowy. Wysokie kursy i liczne promocje sprawiają, że zyskuje on co raz większą popularność.

Rejestrując się u każdego z wyżej wymienionych bukmacherów, zyskujemy dostęp do najlepszych ofert zakładów bukmacherskich online. Warto też poznać kod bonusowy PZBuk i odebrać darmowy zakład o wartości 50 złotych.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.