Kibice będą mieli bogatą gamę możliwości oglądania rozgrywek Mistrzostw Europy. Pakiety transmisyjne obejmują zarówno mecze na żywo, jak i powtórki, a także relacje z wydarzeń i komentarze.

Gdzie oglądać Euro 2020?

W Polsce mecze Euro 2020 transmitowane będą przez TVP, na kanałach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Zostanie również wznowiony specjalny kanał TVP 4K, który emitował Mistrzostwa Świata 2018. Spotkania oglądać będzie można również na stronie internetowej sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej. Na antenie TVP obejrzeć będzie można wszystkie 51 meczów, w tym 35 fazy grupowej, spotkania 1/8 finału oraz półfinały i sam finał.

Transmisje nie będą dostępne dla kibiców przebywających za granicą, gdyż telewizja polska posiada prawa do emitowania Euro 2020 wyłącznie na terytorium Polski. Rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi VPN i wirtualna zmiana lokalizacji urządzenia mobilnego, tak zwanego moje IP, dzięki czemu uzyskamy dostęp do strony sport.tvp.pl nawet przebywając za granicą.

Streaming Euro 2020

Ciekawą aplikacją przesyłania strumieniowego wideo wydarzeń sportowych jest Mobdro. Jest łatwa w użyciu, wystarczy wybrać kategorię Sport, aby oglądać nieograniczoną liczbę nagrań związanych z Euro 2020 z różnych krajów.

Również warta uwagi jest platforma DAZN, która nazywana jest Netflixem świata sportu i umożliwia oglądanie wydarzeń piłkarskich na komputerach, smartfonach, tabletach oraz na ekranach telewizorów z dostępem do Internetu lub podpiętych do konsoli.

Z kim zagrają Polacy?

Pierwszy mecz Euro 2020 odbędzie się 12 czerwca w Rzymie o godzinie 21:00 (Turcja – Włochy), a finał dokładnie miesiąc później, 12 lipca, na słynnym Wimbledonie. Polska w wyniku losowania trafiła do grupy G wraz z Hiszpanią i Szwecją. Ostatnie państwo w grupie poznamy 31 marca. Na chwilę obecną tylko grupy A i B mają już pełny skład. Skład pozostałych czterech rozstrzygnięty zostanie w barażach.

W fazie grupowej reprezentacja Polski zagra 15 czerwca ze zwycięzca barażu dywizji B na Aviva Stadium w Dublinie. Kolejne mecze mają się odbyć 20 czerwca (z Hiszpanią w Bilbao) i 24 czerwca (ze Szwecją w Dublinie).

Aplikacja mobilna UEFA EURO 2020

Oficjalna aplikacja UEFA EURO 2020 to bardzo wygodny sposób, aby śledzić zmagania polskiej reprezentacji podczas EURO 2020. Aplikacja zapewnia błyskawiczne aktualizacje na żywo z minuty na minutę ze wszystkich meczów i losowań. Pozwala na łatwy dostęp do terminarza i wyników, wysyła powiadomienia o ważnych wydarzeniach.

Kibice mogą znaleźć szczegółowe statystyki i informacje o każdej z drużyn i graczach w jednym miejscu. Osoby, które znajdują się fizycznie w mieście goszczącym otrzymają natychmiastowe powiadomienia o wszystkich dostępnych biletach na dany mecz. Można również spersonalizować treści wybierając jedną drużynę.

Aplikacja zawiera również informacje o wydarzeniach związanych z mistrzostwami organizowanymi w danym mieście, wraz z pełnym harmonogramem i lokalizacjami.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.