No image

Rynek bukmacherski jest coraz większy. Głównie z powodu powstawania innych, ciekawszych opcji usytuowanych wokół samych zakładów. Taką alternatywę tworzy platforma VOdds, która oprócz bycia brokerem, zrzesza również w sobie bukmacherów azjatyckich. Dzięki analizie tych stron wiemy, którą wybrać i która jest najlepsza w danym momencie. Jacy są bukmacherzy azjatyccy? Dokładny ich opis znajdziemy w poniższym artykule.

Platforma VOdds i azjatyccy bukmacherzy – który wybrać?

Strona VOdds jest bardzo atrakcyjną propozycją w głównej mierze dla bardziej doświadczonych graczy. Znając całkowitą specyfikę analizy bukmacherów azjatyckich oraz całego rynku bukmacherskiego, możemy zarobić naprawdę duże pieniądze. Agregator na platformie VOdds oferuje nam przedstawione statystyki tych bukmacherów, analizy w postaci wykresów oraz rentowność w poszczególnych momentach. Poniżej przedstawiamy charakterystykę bukmacherów azjatyckich, ale tylko tych obecnych na platformie VOdds.

  • Pinnacle Sports – to najbardziej popularny z bukmacherów azjatyckich, jednak także zawierający największe przeszkody. Minimalna stawka kuponu kształtuje się teraz na równowartość 5 EURO. Mamy także opcje wysyłania kuponów AKO, ale tylko po przełączeniu się opcję Parlay,
  • SboBet – tak, jak w przypadku poprzednika, możemy wysyłać kupony AKO. Jedynym ważnym obostrzeniem jest różnica w kursach przed i po zalogowaniu. U tego bukmachera stosowany jest także przelicznik o wartości 0.3,
  • Crown (obecnie znany jako Singbet) – wyróżnia się tym, że ma możliwość obstawiania bardzo niszowych lig. I to z całego świata. Właściciel ostrzega jednak o anulowaniu tzw. surebetów, jeśli będą one łamać zasady gry.
  • BetISN – bukmacher stworzony dla graczy kochających azjatyckie handicapy. To właśnie u tego właściciela spotkamy się z najszerszą ofertą azjatyckich over i under.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.