No image

Zakłady bukmacherskie online to typ kuponów w jakich należy założyć wynik meczu sportowego wybieranego przez klienta spośród propozycji firmy bukmacherskiej. Na pewno każda nowa osoba zastanawia i ciekawi się jakie są gatunki kuponów ale też czy istnieje możliwość na jednorazowym kuponie zawierać wiele odmiennych zakładów? W niniejszym tekście objaśnimy jakie są typy kuponów dostępne do obstawiania w zakładach internetowych

Zakłady bukmacherskie pojedyncze

Jest to najprostszy i najbezpieczniejszy rodzaj typowania zakładów W takiej sytuacji stawia się jedynie 1 typ na pojedyncze spotkanie sportowe. W przypadku gdy typ okaże się zwycięski, osoba dostaje pieniądze. Z takiego rodzaju kuponu regularnie korzystają doświadczeni użytkownicy, którzy wyjątkowo dobrze rozumieją określoną dziedzinę sportową ale także ligę, dzięki czemu podejmują znaczniejsze ryzyko wnosząc potężniejsze środki pieniężne na indywidualny zakład.

Zakłady sportowe aku

Jest to dość specyficzny rodzaj zawierania zakładów jaki polega na obstawianiu kilku typów z różnych meczów na pojedynczym kuponie. W przypadku takiego kuponu przeważnie realna nagroda jest wysoka, bowiem kursy z wszelkich mnożone są poprzez siebie. Natomiast stawka kuponu nie jest zbyt wysoka, gdyż chociażby przy niewielkiej kwocie, możliwa wygrana jest niezmiennie ogromnie wysoka. Ów typ kuponów jest bardzo znany pośród początkujących klientów, jacy nie posiadają za wiele środków na grę i stawiają niewielkie sumy na dużą liczbę zdarzeń, dzięki czemu spodziewana jest wysoka wygrana. Prawdopodobieństwo wygrania zakładu jest natomiast niesamowicie małe, dlatego owego modelu kupony wyjątkowo rzadko zapewniają zysk.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te cechują się owym, iż na pewne zdarzenie istnieje możliwość zawrzeć kilka rozmaitych typów na tym samym kuponie np. zakład 1 i zakład X. Wówczas typuje się dwa kupony akumulacyjne, z różnymi zakładami na takie same spotkania dzięki czemu prawdopodobieństwo wygrania zakładu z ów kuponów rośnie.

1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Szukasz pewniaków bukmacherskich? Sprawdź ofertę darmowych typów bukmacherskich dostępnych na stronie naszego partnera – oddslviesport.com.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.