No image

Mistrzostwa Świata to okres w którym kibice z całego świata, każdego dnia przez okrągły miesiąc śledzą losy najlepszych drużyn narodowych i emocjonują się wielkimi meczami.

Czas ten to też doskonała okazja do tego aby typować Mundial w zakładach bukmacherskich online. Wiele osób, które chcą rozpocząć grę nie wiedzą jak typować i kto jest faworytem w rozgrywanych meczach. W poniższym artykule poznasz podstawowe informacje kto jest faworytem nadchodzącego turnieju i gdzie szukać darmowych typów na Mistrzostwa Świata 2018.

Typy na Mistrzostwa Świata 2018

Kibice z całego świata typują Mistrzostwa Świata i szukają darmowych typów na Mundial 2018 co widać po licznym wyszukiwaniu haseł związanych z typami na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji.

Fani szukają sprawdzonych źródeł z pewnymi typami a jednym z takich miejsc jest serwis OddsLiveSport na którym prezentowana jest statystyka typów bukmacherskich obstawianych przez graczy regularnie grających w zakładach bukmacherskich (zestawienie typów: https://oddslivesport.com/pl/typy/mistrzostwa-swiata-mundial-2018) i znających się na piłce nożnej.

Jednym z najpopularniejszych zakładów na które użytkownicy stawiają, są zakłady na to która drużyna na turnieju w Rosji zostanie Mistrzem Świata. W gronie największych faworytów do wygrania Mundialu wymienia się oczywiście reprezentacje które w ostatnich latach na wszystkich turniejach grają o najwyższe cele.

W gronie największych faworytów wymienia się oczywiście takie drużyny jak Brazylia (kurs 5.50), Niemcy (5.50), Francję (7.00), Argentynę (10.50) oraz Hiszpanię (12.00). Kurs na to, że reprezentacja Polski sięgnie po mistrzostwo wynosi natomiast aż 50.00. Stawiając więc 100 złotych można wygrać 5000 zł.

Typy na mundial 2018 – kto wygra złotego buta?

Złoty But to nagroda, która trafia do najskuteczniejszego piłkarza Mistrzostw Świata. Typy na ten zakład również cieszą się dużą popularnością a w gronie faworytów wymienia się gwiazdy największych reprezentacji, które są faworytami tego mundialu.

Wśród największych faworytów do sięgnięcia po złotego buta na mundialu 2018 w Rosji wymienia się Leo Messiego, Neymara i Cristiano Ronaldo (kursy około 10.00 – 12.00). Robert Lewandowski to jeden z piłkarzy, który także może liczyć się w walce o złotego buta mistrzostw. Typując na króla strzelców Roberta Lewandowskiego można liczyć na kursy rzędu 25.00 – 28.00. Czy najlepszy polski piłkarz jest w stanie zdobyć trofeum króla strzelca Mistrzostw Świata w Rosji? Przekonamy się już niedługo!

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.