fortuna

KSW 45: kto zawalczy na gali w Londynie?

Przed nami czwarta w tym roku gala ORGANIZACJI KSW – w październiku 2018 r odbędzie się 4 tegoroczna gala najsilniejszej polskiej federacji MMA. Najlepsi zawodnicy ksw z Polski oraz Europy ponownie stoczą rewelacyjne walki. Gala odbędzie się w Londynie na Wembley 6 października. Kto stoczy walkę na gali? W jaki sposób oglądać galę KSW 45?

KSW 45 transmisja w telewizji oraz internecie

Fani KSW przyzwyczaili się już do tego, że najciekawsze gale KSW I MMA można śledzić jedynie opłacając opłatę za usługę PPV. Galę KSW 45 na żywo będziesz mógł oglądać w telewizji a także online za pośrednictwem KSW stream PPV natomiast cena za dostęp dostępu wyniesie 40 zł.

Najogromniejsze sieci kablowe ale również cyfrowy Polsat umożliwią wykupienie wstępu do historycznej gali za pośrednictwem własnych źródeł sprzedaży. Osoby, które nie mają możliwości zakupienia usługi PPV w ów sposób, mogą jednak skorzystać z usługi kSW ppv TV – nie dowiedziałeś się z różnych źródeł jak oglądać galę FEDERACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy link.

KSW 45 – w jaki sposób kupić PAY-PER-VIEW?

Jak już wspomnieliśmy, telewizje cyfrowe oraz kablowe, które udostępniają transmisję z historycznej gali umożliwiają kupienie usługi kSW PPV za pośrednictwem aktywnych źródeł sprzedaży. Są nimi aplikacje online, w których istnieje możliwość zamówić następujące usługi, ale jednocześnie kanały telefoniczne – poprzez SMS ale też połączenie. Aby dowiedzieć się jak kupić możliwosć obejrzenia i dostęp do gali, najlepiej wstąpić na stronę internetową operatora od którego klient posiada tv ale też przetestować w jaki sposób dostępne będzie wykupienie systemu PPV.

Gdy nie masz możliwości wykupienia gali przez usługodawcę posiadanej telewizji, oryginalnym trybem na pozyskanie dostępu do emisji będzie kupno gali w usłudze KSW TV w której używając elektroniczne tryby płatności, możliwe jest zakupić PPV. Wystarczy otworzyć konto i osiągnąć płatności. Następnie osoba po zalogowaniu na indywidualne konto będzie mógł włączyć transmisję.

Sprawdź też jak obejrzeć KSW na żywo i online – instrukcja dostępna na stronie: https://www.mecze24.pl/mma/ksw-jak-zamowic-i-obejrzec

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W akcji wieczoru będzie walczyć Karol Bedorf, który powrócił w wspaniałym systemie do starć, pokonując Pudziana. Były czempion ksw wagi ciężkiej bez żadnych kłopotów pokonał Pudziana i owym samym zbliżył się do pojedynku o mistrzowski pas ksw.

W innej z ważnych konfrontacji wieczoru stoczy walkę jeszcze Michał Materla, znany fanom w całym kraju. Dla wojownika ze Szczecina będzie to następna możliwość żeby przyciągnąć się do rywalizacji o pas mistrza.

Kolejną wspaniałą gwiazdą na gali ksw w Londynie będzie Popek Monster, który wiele lat spędził w Wielkiej Brytanii i z pewnością jego rywalizacja będzie cieszyć się wielką popularnością. Dla Monstera będzie to również powrót po przegranej z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny wojownik ksw, który wystąpi na gali na Wembley. Były zapaśnik w niesamowitym sposobie rozpoczął karierę w MMA i szczególnie łatwo zyskał sympatyków. Polski zawodnik wygrał już trzy starcia i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego najprawdopodobniej jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na walkę o mistrzowski pas.

Scott Askham to gwiazdor mma który na gali w bieżącym roku potrafił zatrzymać popularnego Michała Materlę. Brytyjczyk dobrymi i skutecznymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika ksw i pokazał, że jest obecnie w czołówce reprezentantów KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na gali ksw w Londynie na KSW zadebiutuje legendarny Akop Szostak, który do tej fazy wojował na mniejszych galach w Polsce. Należy się spodziewać, że będzie zatem wyjątkowo znana konfrontacja wśród kibiców, którzy do ostatniej chwili nie poruszali się MMA.

To aczkolwiek nie wszystko – na gali ksw dane będzie zobaczyć też wielu innych wielkich wojowników ksw, a aktualną kartę walk gali KSW 45 w Londynie przedstawiamy poniżej.

Karta walk KSW 45

Philip de Fries – Karol Bedorf

Michał Materla – Damian Janikowski

Dricus Du Plessis – Roberto Solidć

Popek Monster – TBA

Scott Askham – Marcin Wójcik

Akop Szostak – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

Udostępnij

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.