No image

Mateusz Klich znów trafił! Polak strzeli piątego gola w tym sezonie Championship. Niestety była to tylko bramka pocieszenia gdyż Leeds United przegrało z Blackburn 1-2.

Od początku meczu kibicom towarzyszyły ogromne emocje. Wynik spotkania otworzył już w 2. minucie napastnik gospodarzy Graham.

W doliczonym czasie pierwszej połowy po koronkowej akcji Leeds stan meczu wyrównał Mateusz Klich.

Goście co raz śmielej atakowali i wydawało się że druga bramka dla lidera tabeli wisi w powietrzu. Świetna kontrą podpisali się jednak gospodarze i 70. minucie Leninhad zdobył zwycięskiego gola dla Blackburn.

Po tej porażce drużyna Mateusza Klicha spadła na 4. miejsce w tabeli. Kolejny mecz czeka Leeds już w środę. Orły zagrają u siebie z Ipswich Town, w którym występuje Bartosz Białkowski.