22.09.2022, g. 20:45
Liga Narodów UEFA
Polska vs Holandia
Do meczu pozostało:
36dn.8godz.28min.
13.35 X3.40 22.10 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

KSW 44 już w najbliższą sobotę

Sympatycy MIESZANYCH SZTUK WALKI czekali na taką nowość – następna gala mma – KSW odbędzie się przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na 9. czerwca w Gdańsku. Można stwierdzić, że jest to niejako takiego modelu tradycja, dlatego, że w latach między 2011 a 2016 praktycznie co roku organizacja – KSW organizowało w okresie przed wakacyjnym gale w Ergo Arenie.
Tym samym, będzie więc to już trzecia gala organizowana przez rodzimą federację w 2018 r. Wcześniejsze tegoroczne gale odbyły się w Łodzi i Wrocławiu. W 2018 roku natomiast, oprócz historycznej gali w Gdańsku, zrealizowane zostaną ponadto dwie gale, w kolejnej połowie lub też pod koniec tego roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Wydarzenie KSW na żywo będzie można śledzić w systemie PPV przez Internet a także w tv. W jaki sposób oglądać galę i zdobyć możliwosć oglądania i dostęp do PPV? Możliwosć obejrzenia i dostęp do usługi KSW PPV będzie możliwy przez Internet na oficjalnej witrynie organizacji ksw. W telewizji sprzedaż prowadzić będzie Cyfrowy Polsat, ale także kilka najpopularniejszych sieci kablowych. Cena za możliwosć obejrzenia i dostęp do gali będzie podobna jak w przypadku innych widowisk organizowanych w tym systemie i wyniesie 40 złotych.

Sprawdź także: Jak zamówić PPV na KSW 44 – instrukcja na stronie https://www.mecze24.pl/mma/ksw-jak-zamowic-i-obejrzec

Bedorf – Pudzianowski w najciekawszej konfrontacji wieczoru KSW

Do tego pojedynku musiało w końcu dojść. Wielki mistrz KSW Karol Bedorf walczyć będzie z Mariuszem Pudzianowskim i będzie to pojedynek na który od wielu lat oczekiwali sympatycy MIESZANYCH SZTUK WALKI w Polsce. Przez długi czas opowiadało się o tym, że Pudzianowski nie jest zdecydowany na taki pojedynek, jednak jak przyznają specjaliści – w końcu nadszedł ten etap i dobra szansa aby zestawić taką konfrontację.

Karol Bedorf dochodzi po kontuzji, którą odniósł rok temu. Dla starego mistrza KSW konfrontacja ta to nie tylko powrót po ciężkiej kontuzji, jednakże też po mocnej przegranej w bitwie o pas czempiona. Karol Bedorf który przez dużą liczbę lat był mistrzem KSW, przegrał w 2. rundzie walki z Fernando Rodriguesem. Z pewnością Bedorfa boli też fakt, że jak się później okazało – brazylijski zawodnik swoje 2 następne konfrontacje przegrał wręcz w kompromitującym stylu – po 16 sekundach z Różalem a później po dwudziestu sześciu sekundach z Andryszakiem.

Walka Bedorf – Pudzianowski na żywo z pewnością sprawi, że oczy miłośników z całej Polski będą skierowane na gdańską Ergo Arenę, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej walki. Faworytem bukmacherów w internecie jest Karol Bedorf, gdyż poprzez lata był czempionem ksw i pokonywał naprawdę dobrych zawodników. Natomiast należy mieć na uwadze, że nie jest wiadome w jak dobrej dyspozycji do pojedynku przystąpi były czempion ksw, jaki wraca po kontuzji. Pudzianowski to zawodnik ksw, jaki w poprzednich starciach przedstawiał niewątpliwie bardzo dobry poziom jakości walk w mma i kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W innej z konfrontacji wieczoru obejrzymy Tomasza Oświecińskiego. Kontrkandydatem Stracha będzie gwiazdor z Bośnii – Erko Jun. Gwiazdor mma trenuje w teamie UFD Gym, jakiego zawodnikami są też między innymi Roberto Soldić ale także David Zawada. Z pewnością zatem przygotowując się pod okiem instruktorów z UFD Gymu, rywal Stracha będzie bardzo profesjonalnie przygotowany do starcia.

Michał Materla na KSW 44

Dla znanego zawodnika ze Szczecina, kochanego w całej Polsce, będzie to z pewnością ogromnie ważna rywalizacja. Materla ostatnie starcie przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa przegrana Materli zapewne była nadzwyczajnym aspektem w dalszych przygotowaniach a także treningach, dlatego że cel Materli jest oczywisty – powrót do starcia o pas.
Czy uda się obejrzeć Materle w doskonałej dyspozycji, do której przyzwyczaił obserwatorów? O tym dowiemy się na najbliższej gali. Oczywiście walka ta nie będzie walką o pas mistrza ksw, aczkolwiek prawdopodobna wygrana w tej konfrontacji zapewne przybliżyłaby zawodnika z Poznania do rywalizacji o mistrzowski pas ksw.

KSW 44 ile walk i kto zawalczy?

Razem na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 44 ustalonych jest aż 9 walk, w których praktycznie w każdym starciu zestawione zostały wyjątkowo znane nazwiska KSW I MMA. Największymi osobistościami gali z pewnością są Bedorf, Mariusz Pudzianowski, Mańkowski ale także Tomasz Oświeciński, aczkolwiek w klatce oglądać będziemy też innych wielkich zawodników mma. Poniżej prezentujemy aktualną kartę pojedynków najbliższej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski
Kleber Koike Erbst – Marian Ziółkowski
Michał Materla – Martin Zawada
Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun
Filip Wolański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Paul Redmond
Chris Fields – Wagner Prado
Łukasz Rajewski – Leo Zulić
Dawid Gralka i Sebastian Przybysz

Zapowiedź Wideo KSW 44: Bedorf vs Pudzianowski

Udostępnij