No image

Kolejna tegoroczna gala federacji ksw odbędzie się 18. maja w Gdańsku. Po raz kolejny na sympatyków sztuk walki czeka wspaniała hitowa gala i na pewno ogromne rywalizacje z udziałem najważniejszych gwiazd mma w Polsce i Europie.

W starciu widowiska zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to wielki pojedynek w jakim stawką będzie mistrzowski pas ksw czempiona kategorii średniej. Obaj wojownicy mma walczyli niedawno w 2018 roku i wtenczas górą był Anglik.

Na historycznej gali konfrontacji sztuk walk 49 uda się zobaczyć również pojedynek o drugi pas – w wadze do 77 kg. Aktualny czempion ksw – Roberto Soldić walczyć będzie z Krystianem Kaszubowskim, który jest niedawno w niezwykle dogodnej dyspozycji i w kilku starciach zaprezentował, iż zasługuje na szansę pojedynku o pas mistrza.

Trzeci ogromny pojedynek na gali konfrontacji sztuk walk 49 to konfrontacja Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były mistrz ksw ksw zawalczy z byłym zawodnikiem rywalizującym w najpopularniejszej federacji na świecie ufc.

KSW 49 live w tv i online

Federacja ksw przyzwyczaiła już, że najważniejsze widowiska, jakie realizuje udostępnia wyłącznie w płatnej usłudze usługi ksw tv ppv. Transmisja ksw 49 na żywo jeszcze dostępna będzie w usłudze ksw ppv – transmisja gali ksw przez internet kosztować będzie 40 zł.

Galę ksw 47 możliwe będzie też śledzić w telewizji satelitarnej lub kablowej, wykupując usługę transmisji u swojego operatora np. telewizja kablowa, tv satelitarna. Cena jest zależna od operatora, jednakowoż jest ona przeważnie zbliżona do ceny, za jaką można dostać dostęp do transmisji online internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja w internecie gali organizacji ksw widoczna będzie po kupnie usługi ksw ppv dostępnej na witrynie internetowej ksw tv online. Aby zakupić, nie trzeba zawierać transakcji z żadną telewizją czy też platformą online. Wystarczy wstąpić na serwis ksw ppv tv, wybrać formę płatności i zrealizować kupna.

KSW 49 – jak zakupić KSW PPV?

Proces otrzymania dostępu do transmisji na żywo ppv ksw tv jest wyjątkowo łatwy. Na wstęp trzeba wejść na serwis internetowy internetową ksw tv ppv i zarejestrować konto klienta – aktywując je przez e-mail lub rejestrując się własnym kontem z Facebooka. Założenie i rejestracja konta jest absolutnie darmowa.

Po utworzeniu konta trzeba przejść do płatności i wyselekcjonować idealną formę – przelew lub kartę płatniczą. Po kupnie można rozpocząć oglądanie – online a także używajac przewijania powracać do najatrakcyjniejszych momentów transmisji hitowej gali. Co więcej po skończeniu gali przez następne 72 godz można odtwarzać całą transmisję live.

Transmisja w internecie ksw ppv tv zaadaptowana jest do najczęstszych przeglądarek www i udostępniona jest na ekranach komputerów jak także urządzeń przenośnych. Niestety na tenże czas federacja nie udziela aplikacji mobilnej, jaka udostępniałaby live stream na żywo online, stąd też jedynym rodzajem jest odtwarzanie poprzez przeglądarkę.

KSW 49 – kto będzie walczyć na gali ksw 49?

Jak już wspomnieliśmy w 3 najpopularniejszych pojedynkach gali zobaczymy dwa w jakich stawką walki będą pasy mistrza konfrontacji sztuk walk. W jednym spośród nich Michał Materla zmierzy się ze Scottem Askhamem, a Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Trzecią walką na którą najbardziej czekają kibice ksw w polsce będzie pojedynek Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Ponadto na gali ksw oprócz 3 wyszczególnionych starć, dane będzie zobaczyć 6 kolejnych rywalizacji w których będzie dane zobaczyć dużą liczbę znanych wojowników ksw i mma. Pełną kartę walk pokazujemy poniżej.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.