No image

Następna tegoroczna gala ksw zaplanowana została na 18. maja w Gdańskiej ergo arenie. Kolejny raz na fanów mma i ksw czeka wspaniała gala i na pewno niezwykłe pojedynki z udziałem najwybitniejszych sław mma i ksw w Polsce i Europie.

W rywalizacji gali zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to gigantyczny pojedynek w którym stawką walki będzie mistrzowski pas ksw mistrza kategorii średniej. Obaj wojownicy ksw walczyli niedawno w 2018 roku i wtenczas wygrał zawodnik z Wielkiej Brytanii.

Na hitowej gali federacji ksw 49 uda się obejrzeć jeszcze walkę o drugi mistrzowski pas – w kat do 77 kg. Aktualny mistrz ksw – Roberto Soldić zawalczy z Krystianem Kaszubowskim, który znajduje się niedawno w nadzwyczaj wyjątkowej dyspozycji i w kilku rywalizacjach pokazał, iż zasługuje na okazję pojedynku o mistrzowski pas.

Kolejny niesamowity pojedynek na gali konfrontacji sztuk walk 49 to konfrontacja Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były czempion ksw ksw zawalczy z dotychczasowym zawodnikiem mma rywalizującym w najpopularniejszej federacji mma na świecie ultimate fighting championship.

KSW 49 live w telewizji i przez internet

Ksw przyzwyczaiło już, iż największe wydarzenia, jakie realizuje udostępnia wyłącznie w płatnym systemie ppv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 49 live jeszcze dostępna będzie w usłudze ppv – transmisja gali w internecie kosztować będzie 40 pln.

Galę ksw 47 możliwe będzie również śledzić w telewizji satelitarnej lub kablowej, wykupując możliwosć oglądania i dostęp do transmisji u swojego usługowdawcy np. telewizja kablowa, tv satelitarna. Cena jest uzależniona od operatora, natomiast jest ona zazwyczaj przybliżona do kwoty, za którą można uzyskać dostęp do emisji internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja internetowa gali organizacji ksw widoczna będzie po kupnie systemu ksw ppv tv udstępnionej na witrynie internetowej ksw ppv tv tv live. Ażeby zakupić, nie trzeba zawierać transakcji z żadną tv czy platformą. Wystarczy przejść na portal ksw 49 stream ppv, wyszukać rodzaj płatności i wykonać kupna.

KSW 49 – jak kupić KSW PPV TV?

Proces zdobycia dostępu do transmisji online ksw tv jest niesłychanie łatwy. Na start trzeba wejść na portal internetowy internetową usługi ksw tv i zarejestrować nowe konto – aktywując je poprzez adres e-mail lub rejestrując się osobistym kontem z Facebooka. Założenie i rejestracja konta jest zupełnie darmowa.

Po stworzeniu konta należy przejść do systemu płatności i dobrać korzystną metodę – przelew ekspresowy lub kartę płatniczą. Po kupnie można rozpocząć oglądać – na żywo oraz korzystając z przewijania powracać do najciekawszych momentów gali. Ponadto po ukończeniu gali przez pozostałe 72 h można powtarzać całkowitą transmisję gali.

Transmisja internetowa ksw ppv dopasowana jest do najlepszych przeglądarek internetowych i dostępna jest na monitorach komputerów jak również urządzeń mobilnych. Niestety na ten czas konfrontacja sztuk walk nie upowszechnia aplikacji, jaka udostępniałaby live stream w internecie, dlatego też jednym rodzajem jest oglądanie poprzez przeglądatkę online.

Przeczytaj też: Jak wykupić i jak oglądać galę KSW?

KSW 49 – kto będzie walczyć na gali ksw 49?

Jak już nadmieniliśmy w trzech najsilniejszych rywalizacjach gali oglądać będziemy dwa w jakich stawką rywalizacji będą pasy mistrzów organizacji ksw. W jednym spośród nich Michał Materla stoczy pojedynek ze Scottem Askhamem, a Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Trzecią walką na jaką mocno czekają kibice mma będzie wojna Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.
Ponadto na gali ksw 49 oprócz trzech wyszczególnionych konfrontacji, dane będzie zobaczyć sześć innych konfrontacji w których będziemy oglądać mnóstwo wielkich wojowników ksw. Pełna karta walk dostępna jest poniżej.

Karta walk KSW 49 (stan na 30.04.2019)

Michał Materla – Scott Askham

Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski

Karol Bedorf – Damian Grabowski

Artur Sowiński – Norman Parke

Akop Szostak – Erko Jun

Martin Zawada – Thiago Silva

Antun Racić – Paweł Polityło

TBA – TBA

TBA – TBA

KSW 49: Michał Materla vs Scott Askham

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.