No image

Następna gala federacji ksw zaplanowana została na 18. maja w Gdańskiej ergo arenie. Następny raz na miłośników mma i ksw czeka wspaniała gala organizacji i na pewno wielkie rywalizacje z udziałem największych sław ksw i mma w Polsce i Europie.

W starciu gali ksw zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to gigantyczny pojedynek w jakim stawką walki będzie mistrzowski pas ksw mistrza kategorii średniej. Obaj wojownicy mma walczyli niedawno w 2018 roku i wtenczas wygrał Brytyjczyk.

Na hitowej gali konfrontacji sztuk walki 49 uda się obejrzeć również rywalizację o 2 pas ksw – w w kat do 77 kilogramów. Aktualny mistrz ksw – Roberto Soldić zmierzy się z Krystianem Kaszubowskim, który jest niedawno w wyjątkowo dogodnej dyspozycji a w wielu pojedynkach zaprezentował, że zasługuje na możliwość pojedynku o pas ksw.

Kolejny duży pojedynek na gali ksw 49 to walka Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były mistrz ksw zmierzy się z dawnym wojownikiem rywalizującym w najsłynniejszej organizacji mma na świecie ufc.

KSW 49 transmisja w tv i online

Federacja ksw przyzwyczaiła już, że najważniejsze widowiska, jakie realizuje udostępnia wyłącznie w płatnej usłudze ppv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 49 na żywo też dostępna będzie w usłudze ksw ppv – transmisja gali w internecie kosztować będzie 40 pln.

Galę ksw 47 możliwe będzie jeszcze obejrzeć w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji u swojego operatora np. telewizja kablowa, tv satelitarna. Cena jest uzależniona od operatora, jednakże jest ona przeważnie przybliżona do ceny, za którą wolno zdobyć dostęp do transmisji live internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja internetowa gali organizacji ksw widoczna będzie po zakupie usługi ksw tv ppv dostępnej na stronie internetowej usługi ksw online. By kupić, nie trzeba mieć podpisanej umowy z żadną telewizją czy też platformą. Wystarczy przejść na serwis ksw ppv, dobrać rodzaj płatności i wykonać transakcji.

KSW 49 – jak kupić KSW PPV?

Proces otrzymania dostępu do transmisji live ksw tv ppv jest niezmiernie prosty. Na wstępie należy przejść na witrynę aplikacji ksw tv i zarejestrować konto – aktywując je poprzez adres poczty e-mail lub rejestrując się osobistym kontem z serwisu Facebook. Rejestracja konta jest całkowicie bezpłatna.

Po utworzeniu konta można przejść do płatności i wyselekcjonować korzystną metodę – przelew online lub karta płatnicza. Po zakupie można zacząć oglądanie – online oraz korzystając z przewijania wracać do najładniejszych momentów gali. Dodatkowo po skończeniu wydarzenia przez pozostałe 72 godziny można oglądać całą transmisję.

Transmisja internetowa usługi ksw ppv tv dopasowana jest do największych przeglądarek internetowych i udostępniona jest na ekranach laptopów czy też urządzeń przenośnych. Niestety na ten okres konfrontacja sztuk walki nie prezentuje aplikacji, jaka prezentowałaby live stream live online, dlatego też jedynym rodzajem jest odtwarzanie poprzez przeglądatkę internetową.

KSW 49 – kto wystąpi na gali?

Jak już wspomnieliśmy w trzech najistotniejszych starciach gali oglądać będziemy dwa w jakich stawką konfrontacji będą pasy mistrza konfrontacji sztuk walki. W jednym z nich Michał Materla stoczy pojedynek ze Scottem Askhamem, a Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Kolejną walką na jaką niezwykle czekają kibice mma w polsce będzie pojedynek Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Dodatkowo na gali ksw 49 prócz trzech wyliczonych rywalizacji, będziemy oglądać 6 pozostałych pojedynków w których zobaczymy dużą liczbę znanych zawodników ksw i mma. Pełna karta walk przedstawiona jest poniżej.

Karta walk KSW 49 (stan na 30.04.2019)

Michał Materla – Scott Askham

Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski

Karol Bedorf – Damian Grabowski

Artur Sowiński – Norman Parke

Akop Szostak – Erko Jun

Martin Zawada – Thiago Silva

Antun Racić – Paweł Polityło

TBA – TBA

TBA – TBA

KSW 49: Michał Materla vs Scott Askham

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.