No image

Pierwsza gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI w 2019 roku zaplanowana została na 23.03 w hali Atlas Arena w Łodzi. Następny raz najogromniejsza organizacja zorganizuje galę ksw w Łodzi a w starciach wieczoru znów będzie można oglądać najwspanialszych wojowników KSW.

Absolutnym hitem na gali KSW będzie bitwa o pas mistrza w wadze ciężkiej. Ważny czempion ksw Philip de Fries walczyć będzie z drugim mistrzem – Tomaszem Narkunem.

W kluczowym starcia zobaczymy kontrontację Pudziana jak również Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego medalisty olimpijskich zawodów walka ta będize debiutem w federacji MMA KSW. Kołecki stoczył do tej chwili 7 konfrontacji w MMA z czego aż w sześciu wygrywał. Z pewnością wróży nam się szczególnie ciekawe wydarzenie z wielkimi emocjami.

W innych starciach zobaczymy wiele naprawdę niezwykle popularnych nazwisk MMA W EUROPIE a pośród nich m.in. byli czempioni wagi półśredniej KONFRONTACJI SZTUK WALK – Borys Mańkowski czy Dricus Du Plessis.

Na pewno mnóstwo wielbicieli KSW przejmuje się w jaki sposób będziesz mógł obejrzeć online w tv ale także online galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej opisujemy szczegóły dotyczące transmisji live, systemu PPV ale także instrukcji oglądania i dokładnej listy pojedynków gali.

KSW 47 stream w telewizji a także przez internet

Najpopularniejsze wydarzenia MMA na których występują najpoważniejsze gwiazdy KSW w Polsce czy Europie dostępne są w płatnej usłudze KSW 47 online PPV TV. Tak samo będzie w wypadku pierwszej gali KSW organizowanej w 2019 r.

Wydarzenie KSW 47 stream będzie można śledzić w tv jak i online, wykupując dostęp do transmisji live gali. Posiadając telewizję kablową lub też satelitarną, trzeba dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są zasady wykupienia do transmisji live KSW. Zazwyczaj jest to cena 40 zł która doliczana jest do kolejnego rachunku za usługę telewizji kablowej i satelitarnej.

Transmisje online z gal KSW dostępne są przez portal KSW TV PPV która pozwala na wykupienie dostępu do emisji stream za pośrednictwem witryny KSW TV. Nie trzeba więc posiadać podpisanej umowy z żadną telewizją, gdyż usługa KSW PPV TV nie jest żadnym pakietem dodatkowym do tv, ale specjalną aplikacją na jakiej płaci się jednokrotnie dostęp do gali. Z usługi może skorzystać każdy kibic KSW, obojętnie od tego w jakim miejscu właśnie się znajduje. Witryna PPV KSW TV dostępna jest na całym świecie.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą jaką należy uczynić jest wejście na portal KSW TV i otworzenie konta w serwisie www. Konto można zarejestrować w normalny sposób – poprzez aktywację e-mail, a także przez aplikację Facebooka. Stworzenie konta w serwisie Ksw ppv tv jest zupełnie nieodpłatne.

Jeżeli utworzyłeś już konto użytkownika, możesz wykupić ksw tv do transmisji na żywo najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz wpłaty, otrzymasz okazję zobaczenia całej gali na żywo z drugą możliwością obejrzenia powtórek z gali MMA przez następne 72 godziny po skończeniu gali, ale też w momencie transmisji live przewijania jej i powrotu do wybranych momentów transmisji.

System PPV w serwisie KSW TV jest zaadaptowana do ustalonych konfiguracji sprzętu natomiast ich pełna lista udostępniona jest na portalu Ksw ppv tv (Jak kupić KSW PPV). Transmisja udostępniona jest na ekranach pecetów korzystajac z popularnych przeglądarek www. Niestety nie została stworzona jeszcze usługa dzięki której można byłoby śledzić transmisje tv poprzez apkę na tablecie czy też smartfonie.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali w głównym starciu będzie dane zobaczyć Tomasza Narkuna i Phila de Friesa. Będzie to wyjątkowy hit i starcie dwóch mistrzów najwyższych kat. wagowych w federacji KSW. Stawką tego pojedynku będzie pas czempiona w wadze ciężkiej. Ponadto na kibiców mma czeka też inne wielkie starcie.

Jak nadmieniliśmy na samym początku w walce wydarzenia widzowie zobaczą oryginalne wielkie starcie dwóch wielkich mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Mariusz Pudzian Pudzianowski sprawdzi dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w federacji KSW MMA.

W następnej prawdopodobnie najbardziej emocjonującej walce zobaczymy starcie powracającego po ciężkich kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który do niedawna był mistrzem KSW w kat półśredniej.
Dodatkowo na gali KSW 47 przewidzianych pozostało sześć innych starć zaś ich pełną i aktualną listę opisujemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun

Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki

Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis

Marcin Wrzosek – Daniel Torres

TBA vs TBA

Damian Janikowski vs TBA

Bartłomiej Kopera vs Maicej Kazieczko

Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola

Dawid Grałka – Paweł Polityło

 

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.