No image

Premierowa hitowa gala w 2019 roku zaplanowana została na 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Ponownie najpoważniejsza federacja zorganizuje KSW 47 w Łodzi a w pojedynkach gali znowu będzie można oglądać najpotężniejsze gwiazdy KSW.

Wyjątkowym hitem na gali KSW będzie rywalizacja o pas w kategorii ciężkiej. Aktualny mistrz Philip de Fries zawalczy z drugim mistrzem – Tomaszem Narkunem. W głównym starcia uda się zobaczyć kontrontację Mariusza 'Pudziana’ Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego medalisty IO walka ta będize debiutem w federacji MMA KSW. Kołecki stoczył do tej chwili siedem starć w MMA z czego aż sześć wygrał. Na pewno wróży nam się nader ciekawe widowisko z wielkimi emocjami.

W kolejnych rywalizacjach będziemy oglądać kilka naprawdę bardzo popularnych zawodników KSW I MMA W POLSCE a wśród nich m.in. byli czempioni wagi półśredniej FEDERACJI – Borys Mańkowski czy też Dricus Du Plessis.

Na pewno mnóstwo miłosników KSW interesuje się w jaki sposób będzie można oglądać live w telewizji jak również online galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej prezentujemy fakty dotyczące transmisji, usługi PPV oraz instrukcji oglądania oraz dokładnej listy starć gali.

KSW 47 na żywo w tv a także online

Najpotężniejsze gale KSW na jakich występują najznaczniejsze sławy MMA I KSW w Polsce czy Europie dostępne są w płatnej usłudze KSW PPV TV. Tak samo będzie w wypadku pierwszej gali KSW organizowanej w 2019 r.

Widowisko KSW 47 będziesz mógł śledzić w KSW Stream tv jak i internecie, wykupując możliwosć oglądania i dostęp do transmisji live gali. Posiadając telewizję kablową ale też satelitarną, trzeba dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są sposoby na dostęp dostępu do transmisji na żywo KSW. Zazwyczaj jest to kwota 40 zł która doliczana jest do kolejnego rachunku za posiadaną telewizję.

W internecie transmisje online z gal KSW dostępne są przez usługę KSW TV PPV która pozwala na wykupienie emisji stream za pośrednictwem serwisu internetowego internetowej KSW TV. Nie trzeba więc posiadać podpisanej umowy z żadną telewizją, gdyż usługa KSW TV nie jest żadnym extra pakietem dodatkowym do tv, lecz własną aplikacją na jakiej kupuje się jednokrotnie dostęp do gali. Z ppv może skorzystać każdy kibic KSW, niezależnie od tego w jakim miejscu teraz się znajduje. Witryna PPV KSW TV udostępniona jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością którą trzeba uczynić jest wejście na stronę KSWTV i założenie konta w serwisie www. Konto można zarejestrować w tradycyjny sposób – poprzez aktywację e-mail, ale też poprzez aplikację Facebooka. Zarejestrowanie konta na stronie Ksw tv ppv jest całkiem nieodpłatne.

Jeżeli założyłeś już konto, możesz kupić stream do transmisji najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, dostaniesz okazję zobaczenia całej gali live z specjalną opcją obejrzenia powtórek z gali MMA przez następne 72 godz. po skończeniu gali, ale również w momencie transmisji na żywo przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

Aplikacja PPV w serwisie KSW TV jest zaadaptowana do ustalonych rodzajów czy też konfiguracji sprzętu natomiast ich pełna lista dostępna jest na portalu Ksw ppv tv. Transmisja dostępna jest na monitorach laptopów za pośrednictwem popularnych przeglądarek internetowych. Niestety nie powstała jeszcze aplikacja mobilna, dzięki której można byłoby oglądać transmisje live poprzez aplikację na tablecie ale także smartfonie.

Sprawdź również gdzie obejrzeć i zamówić KSW 47 na stronie: https://www.mecze24.pl/mma/ksw-gdzie-obejrzec-i-zamowic

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na hitowej gali w kluczowym konfrontacji dane będzie zobaczyć Tomasza Narkuna i Philipa de Friesa. Będzie to niezwykły hit i starcie dwóch mistrzów KSW najwyższych kat. wagowych w KSW. Stawką tego pojedynku będzie pas czempiona w kategorii ciężkiej. Ponadto na kibiców ksw czeka także inny wielki pojedynek.

Jak nadmieniliśmy na samym wstępie w najciekawszej rywalizacji wydarzenia sympatycy zobaczą prawdziwe wielkie starcie dwóch byłych mistrzów – byłego strongmana i mistrza Igrzysk Olimpijskich. Mariusz Pudzianowski przetestuje formę Szymona Kołeckiego, dla którego będzie to debiut w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALK.

W następnej równie pociągającej walce zobaczymy starcie wracającego po dużych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który do niedawna był mistrzem KSW w kategorii półśredniej.

Dodatkowo na gali KSW 47 zaplanowanych pozostało 6 pozostałych walk w mma a ich pełną i aktualną listę przedstawiamy poniżej:

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
Marcin Wrzosek – Daniel Torres
TBA vs TBA
TBA vs TBA
Bartłomiej Kopera vs TBA
Karolina Owczarz vs TBA
Dawid Grałka – Paweł Polityło
KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź
 

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.