No image

Pierwsza historyczna gala w 2019 roku zaplanowana została 23 marca w Atlas Arena Łódź. Po raz kolejny najogromniejsza federacja zorganizuje galę w Łodzi a w rywalizacjach widowiska ksw ponownie będzie można zobaczyć największych wojowników federacji KSW.

Prawdziwym hitem na gali KSW 47 będzie konfrontacja o pas ksw w kategorii ciężkiej. Obecny czempion ksw Philip de Fries zmierzy się z innym mistrzem – Tomaszem Narkunem. W najciekawszym będziemy oglądać kontrontację Mariusza 'Pudziana’ Pudzianowskiego jak i Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego mistrza olimpijskich zawodów walka ta będize debiutem w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Kołecki stoczył na razie 7 starć w MIXED MARTIAL ARTS spośród czego w sześciu wygrywał. Na pewno zapowiada nam się nadzwyczaj atrakcyjne widowisko z wielkimi emocjami.

W kolejnych walkach zobaczymy kilka rzeczywiście niesłychanie znanych nazwisk MIESZANYCH SZTUK WALKI a wśród nich m.in. byli mistrzowie w kategorii półśredniej KSW – Borys Mańkowski ale też Dricus Du Plessis.

Zapewne duża liczba wielbicieli MMA interesuje się w który sposób będziesz mógł śledzić na żywo w tv jak również przez internet galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej opisujemy fakty dotyczące transmisji, usługi PPV ale też wskazówek oglądania czy też dokładnej listy rywalizacji gali.

KSW 47 na żywo w telewizji i przez internet

Najogromniejsze wydarzenia KONFRONTACJI SZTUK WALKI na których występują najpopularniejsze gwiazdy KSW w Polsce jak i Europie dostępne są w płatnym systemie PPV. Tak samo będzie w wypadku pierwszej gali KSW realizowanej w 2019 r.

Galę KSW 47 live będziesz mógł oglądać w tv ale również online, wykupując możliwosć oglądania i dostęp do transmisji live gali. Posiadając telewizję kablową a także satelitarną, można dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są sposoby na zakup dostępu do transmisji na żywo KSW online. Z zasady jest to opłata 40 złotych która doliczana jest do kolejnego rachunku za usługę tv.

W internecie transmisje live z gal KSW dostępne są poprzez stronę KSW TV PPV która pozwala na kupno emisji na żywo za pośrednictwem serwisu internetowego internetowej KSW TV. Nie trzeba zatem posiadać zatwierdzonej umowy z żadną telewizją, ponieważ aplikacja KSW PPV TV nie jest żadnym pakietem specjalnym do tv, tylko pojedynczą aplikacją w jakiej płaci się jednokrotnie stream do gali. Z systemu może skorzystać wszelki kibic MMA, obojętnie od tego w którym kraju aktualnie się znajduje. Usługa PPV KSW TV udostępniona jest na całym świecie.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą którą należy uczynić jest wejście na wirtynę KSWTV i otworzenie konta w portalu. Konto można utworzyć w tradycyjny sposób – przez aktywację adresu e-mail, a także poprzez aplikację Facebooka. Rejestracja konta w portalu Ksw ppv tv jest absolutnie bezpłatne.

Jeśli otworzyłeś już konto, możesz kupić dostęp do transmisji najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, zyskasz okazję śledzenia całej gali na żywo z drugą możliwością obejrzenia powtórek z gali MMA przez następne 72 godz. po zamknięciu wydarzenia, a także w momencie transmisji na żywo przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

Aplikacja PPV w serwisie KSW TV jest dobrana do określonych rodzajów i konfiguracji sprzętu natomiast ich pełna lista udostępniona jest na stronie www serwisu Ksw ppv. Transmisja dostępna jest na monitorach komputerów korzystajac z popularnych przeglądarek www. Niestety nie została stworzona jeszcze usługa dzięki której można byłoby obejrzeć transmisje live przez apkę na tablecie ale też telefonie.

Zobacz też gdzie obejrzeć i zamówić dostęp do gali KSW 47: https://www.meczenazywo.pl/mma/ksw-gdzie-obejrzec-i-zamowic

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali w głównej walce będzie dane zobaczyć Tomasza Narkuna i Phila de Friesa. Będzie to niesamowity hit i walka dwóch czempionów najwyższych klas wagowych w federacji KSW. Stawką tego starcia będzie pas kategorii ciężkiej. Dodatkowo na kibiców ksw czeka także inne wielkie starcie.

Jak nadmieniliśmy na początku w najciekawszej walce gali mma widzowie zobaczą oryginalne ciężkie starcie dwóch znaczących mistrzów – byłego strongmana i mistrza Igrzysk Olimpijskich. Mariusz Pudzian Pudzianowski przetestuje dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI.

W innej równie fascynującej konforntacji zobaczymy walkę dochodzącego po dużych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który dość niedawno był czempionem KSW w limicie półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 przewidzianych zostało sześć różnych innych rywalizacji zaś ich pełną i aktualną listę przedstawiamy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Norman Parke
Fernando Rodrigues Jr. – Satoshi Ishii
Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić
Marcin Wrzosek vs Krzysztof Klaczek
Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko
Karolina Owczarz vs Marta Chojnoska
Dawid Grałka – Paweł Polityło

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.