fortuna

KSW 46 w Gliwicach: Khalidov vs Narkun 2

Ponownie polska federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI postawiła na organizację na Górnym Śląsku. Nowa arena, hala widowiskowo – sportowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem kolejnej Gali ORGANIZACJI KSW. Pierwszego dnia grudnia 2018 na scenie gliwickiej hali wystąpią wojownicy ze ścisłej czołówki światowej FEDERACJI KSW. Hala w Gliwicach będzie miejscem piątej ostatniej hitowej gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI w 2018 roku, odbywającej się na obszarze Polski. Organizacja KSW pierwszy raz w historii przyjedzie do Gliwic, gdzie czekają na nas się ekscytujące emocje sportowe, poznaliśmy niedawno zawodników organizacji ksw starcia wieczoru, z pewnością będzie się działo!

KSW 46 na żywo w tv i przez internet

Telewidzowie żeby oglądać galę KSW 46 będą musieli skorzystać z systemów, przygotowanych głównie na gale FEDERACJI KSW. Starcia zawodników będziesz mógł oglądać za pośrednictwem systemu KSW TV PPV, jakiego wykorzystanie umożliwi obejrzenie wszelakich konfrontacji na gali w Gliwicach. Klienci Cyfrowego Polsatu będą mogli skorzystać z korzystnych sposobów zamówienia systemu transmisji z gali KSW. Będzie wolno tegoż dokonać za pośrednictwem strony i witryny internetowej usługowdawcy, przesyłając wiadomość SMS według instrukcji, które odnajdą Państwo na witrynie czy też telefonując pod numer telefonu Biura Obsługi Użytkownika, podany również na stronie internetowej. By oglądać galę KSW 46 online w telewizji, warto kupić usługę wcześniej, operator umożliwia niezakłóconą transmisję widzom, jacy zapłacą zamówienie ppv do określonej godziny przed galą. KSW 46 będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji przez internet. Legalnie oglądać będziesz wszelkie rywalizacje w tv internetowej IPLA oraz w KSW TV PPV. W przypadku gdy zechcesz oglądać walki pierwszego dnia grudnia, powinieneś zarejestrować się w wybranym operatorze i dokonać wpłaty za usługę do transmisji. Nic nie stracisz z transmisji dzięki aplikacji Timeshift, tym bardziej, że w KSW TV będziesz mieć możliwosć obejrzenia i dostęp do emisji jeszcze przez kolejne 72 godziny po zamknięciu KSW 46.

KSW 46 – jak kupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś utworzyć konto klienta w serwisie, możesz logować się do niego poprzez adres e-mail ale też poprzez Facebook’a. Stworzenie konta w portalu jest gratisowe. Kiedy masz już swoje konto użytkownika, możesz zrealizować zapłaty za transmisje live walk na gali w Gliwicach. Gdy dokonasz opłaty, będziesz mógł oglądać przebieg całej Hitowej gali, korzystać z możliwości zobaczenia powtórek poprzez kolejne 72 godziny po KSW 46. Usługa, dzięki jakiej w systemie PAY-PER-VIEW (sprawdź jak kupić KSW PPV) możesz oglądać gliwicką galę, jest dostosowana do parametrów sprzętowych, przedstawionych na witrynie internetowej serwisu. Zobaczysz w najlepszej jakości HD na monitorze komputera, nie powstała jeszcze aplikacja, dzięki której prześledzisz galę KSW 46 na tablecie czy też smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Sympatycy w Arenie Gliwice oraz sympatycy, którzy obejrzą Galę ksw na ekranie telewizora czy komputera, będą świadkami 9 znakomitych bitew ostatnich na KSW w obecnym roku. Ostatnia gala mma – KSW 2018, a zarazem 5, która odbędzie się w Kraju nagromadzi w klatce najlepszych zawodników FEDERACJI KSW. Poznaliśmy bardzo szybko – nazwiska tych, którzy stoczą konfrontację wieczoru. Tomasz Narkun zawalczy z Mamedem Khaidovem, a pojedynek i starcie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Wola osiągnięcia wygranej z przeciwnikiem połączy obydwu zawodników mma, którzy w marcu obecnego roku stoczyli hitową konfrontację na KSW 42. Podczas marcowego wydarzenia, niepokonany od dziesięciu lat, w 20 starciach Mamed Khalidov uległ wówczas Narkunowi. Czy wojownik ksw już szykuje się na rewanż? Czy będzie chciał odegrać się za stratę swojej, imponującej statystyki zwycięstw? Narkun, najdłużej panujący czempion w kat. półciężkiej, którego znakiem rozpoznawczym są wygrane poprzez nokaut lub też poddanie się, na pewno nie odda zwycięstwa łatwo. Dodatkowo na gali zobaczymy również 8 kolejnych starć, a ich cała lista znajduje się poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Borys Mańkowski – Bruce Souto
Roman Szymański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racic -Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

Udostępnij

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.