30.11.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Polska vs Argentyna
Do meczu pozostało:
59dn.8godz.10min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

KSW 46 w Gliwicach: Khalidov vs Narkun

Po raz czwarty rodzima organizacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI zdecydowała się na wyprawienie Gali na terenie Górnego Śląska. Najnowszy hala widowiskowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem kolejnej Gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Pierwszego grudnia 2018 w oktagonie obiektu w Gliwicach wystąpią zawodnicy mma ze ścisłej czołówki europejskiej KSW. Arena Gliwice będzie miejscem piątej  ostatniej hitowej gali ORGANIZACJI KSW w 2018 roku, odbywającej się na obszarze Polski. Konfrontacja Sztuk Walki pierwszy raz przybędzie do Gliwic, gdzie czekają nas się ekscytujące emocje sportowe, poznaliśmy niedawno zawodników starcia wieczoru, z pewnością będzie się działo!

KSW 46 stream w tv i internecie

Telewidzowie ażeby zobaczyć galę KSW będą musieli skorzystać z platform online, przygotowanych głównie na eventy ORGANIZACJI KSW. Walki wojowników będzie można śledzić za pośrednictwem aplikacji KSW stream PPV TV, jakiego użycie pozwoli na oglądanie wszelkich walk w ksw na gliwickiej Gali. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą wykorzystać z dostępnych sposobów zamówienia usługi ppv transmisji z 46 Gali KSW. Będzie można kupić korzystając ze strony internetowej usługowdawcy, wysyłając wiadomość SMS zgodnie z instrukcjami, jakie zlokalizują Państwo na stronie www czy też telefonując pod numer telefonu CP, podany także na witrynie www. By obejrzeć galę KSW 46 w tv, powinieneś także wykupić usługę z wyprzedzeniem, operatorzy gwarantują prawidłową transmisję fanom, jacy opłacą zamówienie usługi do określonej godziny przed galą KSW. KSW 46 będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji na żywo online. Legalnie oglądać będziesz wszystkie konfrontacje w tv internetowej IPLA oraz w KSW PPV. Jeśli chcesz oglądać walki 1 grudnia, powinieneś zarejestrować się w wybranym serwisie oraz zapłacić za możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji. Nic nie stracisz z transmisji dzięki usłudze Timeshift, tym bardziej, iż w usłudze KSW TV będziesz miał możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji na żywo również przez 72 godziny po skończeniu Gali ksw.

KSW 46 – w jaki sposób kupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto klienta w serwisie, możesz zalogować się do niego poprzez adres e-mail oraz poprzez Facebook’a. Utworzenie konta w portalu jest nieodpłatne. Kiedy masz już swoje konto, możesz dokonać opłaty za transmisje tv walk na gali w Gliwicach. Jak dokonasz opłaty, będziesz mógł oglądać przebieg całej Hitowej gali, korzystać z opcji oglądania powtórek przez kolejne 72 godziny po wydarzeniu. Usługa, dzięki jakiej w usłudze PAY-PER-VIEW możesz oglądać gliwicką galę, jest dopasowana do parametrów sprzętowych, opisanych na witrynie internetowej serwisu. Obejrzysz w pełnej jakości na monitorze laptopa, nie powstała na razie apka, dzięki której prześledzisz galę KSW na tablecie lub też smartfonie. Zobacz artykuł jak obejrzeć KSW – https://www.mecze24.pl/mma/ksw-jak-zamowic-i-obejrzec.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Kibice w hali Arena Gliwice oraz widzowie, jacy obejrzą KSW 46 na ekranie telewizora lub komputera, będą świadkami 9 znakomitych walk ostatnich na tego typu gali w 2018 roku. Ostatnia gala ORGANIZACJI KSW 2018, a równocześnie piąta, która będzie miała miejsce w Kraju zgromadzi w oktagonie najpopularniejszych wojowników FEDERACJI. Poznaliśmy bardzo szybko – nazwiska owych, którzy stoczą starcie wieczoru. Tomasz Narkun walczyć będzie z Mamedem Khaidovem, a spotkanie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Chęć odniesienia wygranej nad konkurentem połączy obydwu wojowników, jacy w marcu 2018 roku stoczyli hitową konfrontację na gali KSW 42. W trakcie marcowego wydarzenia, niepokonany od dziesięciu lat, w dwudziestu starciach Mamed Khalidov uległ właśnie Narkunowi. Czy wojownik ksw już szykuje się na rewanżowe starcie? Czy będzie planował odgryźć się za utratę indywidualnej, porywającej statystyki wygranych? Narkun, to najdłużej trwający czempion ksw kategorii półciężkiej, jakiego sygnałem rozpoznawczym są zwycięstwa poprzez nokaut czy też poddanie się, z pewnością nie odda wygranej łatwo. Także na gali zobaczymy jeszcze 8 różnych innych starć, a ich pełna lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

Udostępnij