No image

Nie możesz doczekać się kolejnego meczu rozgrywek Ekstraklasy i nie wiesz, też gdzie możesz go obejrzeć? Decyzję o tym, na jakiej platformie będziesz oglądać mecze warto podjąć wcześniej, aby w dzień samych rozgrywek, zagwarantować sobie wiele emocji. Wybierając odpowiednią platformę, możesz zastanawiać się, gdzie znajdziesz najlepszą jakość przesyłanego obrazu albo gdzie będziesz mógł odtwarzać najlepsze mecze ponownie. Tak więc gdzie najlepiej oglądać mecze Ekstraklasy? Wszystkiego dowiesz się poniżej.

Gdzie oglądać mecze Ekstraklasy?

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chcesz oglądać wszystkie mecze Ekstraklasy przez internet, najlepszym wyborem, na który możesz się zdecydować, jest oferta Canal Plus online. Canal Plus online to internetowy serwis streamingowy, którego oferta obejmuje dostęp do meczów polskiej Ekstraklasy i hiszpańskiej LaLigi. W ofercie znajduje się przede wszystkim oglądanie transmisji każdego meczu sezonu na żywo lub poprzez ponowne odtwarzanie. Na platformie Canal plus online możemy, również obejrzeć wybrane mecze angielskiej Premier League, francuskiej Ligue 1, włoskiej Serie A oraz ligi mistrzów. Możliwe jest także oglądanie meczu na żywo i cofanie transmisji do momentów, które nas interesują. Canal Plus oprócz transmisji meczów oferuje także różne dodatkowe materiały związane z Ekstraklasą. Jeśli zachęciła cię możliwość oglądanie swoich ulubionych drużyn przez internet, możesz zastanawiać się gdzie oglądać Canal Plus sport online?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, Canal Plus online dostępny jest na oficjalnej stronie CANAL+ gdzie znajdziesz wszelkie informacje odnośnie rejestracji, wyboru pakietu oraz dostępnych meczów, seriali i filmów. Podstawowy pakiet Canal Plus online obejmujący wszystkie mecze ekstraklasy i LaLigi możesz uzyskać za 39 zł miesięcznie. Warto również pamiętać, że aby korzystać z Canal Plus online, nie jest wymagany żaden długotrwały abonament, subskrypcja może zostać odwołana przez użytkownika w każdej chwili. Po odwołaniu subskrypcji platforma nie pobierze opłaty za kolejny miesiąc.

Fot. Mikolaj Barbanell/ shutterstock.com

Co oferuje Canal Plus online?

Gdy już zdecydujesz się skorzystać z oferty Canal Plus. Jest on dostępny za pośrednictwem zarówno telewizji satelitarnej jak i online, to od ciebie zależy, w jaki sposób chcesz oglądać swoje ulubione drużyny w akcji. Canal Plus online jest na ogół wygodniejszym sposobem, oferuje on najlepszą jakość obrazu przesyłanego na żywo oraz możliwość ponownego odtwarzania meczów, których nie dałeś rady obejrzeć w całości lub tych, które po prostu zapadły ci w pamięci i chciałbyś je zobaczyć ponownie.

Canal plus pozwala ci także na oglądanie swoich ulubionych rozgrywek, gdziekolwiek jesteś. Na urządzeniach mobilnych w każdej chwili możesz włączyć swój ulubiony mecz, jest to świetna opcja gdy przykładowo jesteś w podróży, czy po prostu poza domem. Oferta obejmuje, również dostęp na dwóch urządzeniach jednocześnie, oznacza to, że możesz zacząć oglądać dany mecz czy serial na jednym urządzeniu a dokończyć jego oglądanie na drugim.

Fot. MaciejGillert/ shutterstock.com

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.