No image

W Polsce najczęściej bukmacherzy oferują bonusy powitalne oraz bonusy dla stałych graczy. W przypadku tych pierwszych najczęściej są to bonusy od obrotu oraz darmowe zakłady. Wtedy stawiając taki zakład mamy bezpieczeństwo, ponieważ w razie przegranej bukmacher oddaje nam kasę na konto. Najczęściej nie musimy już obracać tej kwoty i możemy od razu wypłacić. Dla stałych graczy dany bukmacher przygotowuje indywidualne oferty często różniące się szansą zwrotu dla klienta. W Polsce co roku pojawia się kilku bukmacherów. Lista ich stale się powiększa. Działają oni na naszym terenie całkowicie legalnie i gra u nich jest w pełni bezpieczna i dozwolona.

betclic bonus na start

fot. Anton_Ivanov / shutterstock.com

Bonusy na start u poszczególnych bukmacherów.

Każdy bukmacher dla nowych klientów przygotowuje inne promocje. Najczęściej jest to bonus 100 procentowy od pierwszego depozytu oraz pierwszy ubezpieczony zakład, dzięki któremu odzyskujemy postawione pieniądze na dane zdarzenia, które nie weszły. Trzeba zwrócić uwagę na ofertę bukmachera Betclic. Przygotowali oni betclic bonus na start, gdzie za pierwszy postawiony zakład w razie przegranej uzyskuje się zwrot do 200 zł. Oczywiście, aby uzyskać tę 200 zł należy postawić tą kwotę plus dwanaście procent podatku, aby uzyskać pełny zwrot postawionej kwoty. Podobnie sprawa ma się u bukmachera Fortuny, lecz tam jest jeszcze klasyczny bonus od depozytu wynoszący 100%. Podobną ofertę powitalną do fortuny mają LVBET oraz forbet. W ich ofercie znajdują się pierwsze ubezpieczone zakłady oraz bonus zgodny z wpłaconym depozytem.

Bonusy dla stałych graczy u poszczególnych bukmacherów.

Tutaj absolutnymi królami wydają się być gracze grający w Fortunie. Mają oni co tydzień w piątek szanse zagrania kuponu bez ryzyka, gdzie w razie przegranej nastąpi zwrot w wysokości połowy stawki za pomocą punktów FKP. Często mogą oni też skorzystać z zakładów live bez ryzyka oraz mogą oni dostać indywidualne propozycje bonusów od buka dedykowane tylko im.
Ciekawe promocje dla stałych graczy ma także forbet. Co chwila występują tam bezpieczne zakłady. Najczęściej raz w miesiącu można u nich uzyskać bonus w wysokości 50 procent depozytu. Jednak czas na jego obrót wynosi tylko 72 godziny i ten bonus musimy postawić na zdarzenia z wyższym kursem niż 1.30. Ciekawą opcją u tego bukmachera są cykliczne promocje na Maxizysk, gdzie dany klient za taki zakład w razie wygranej otrzyma podwójną kwotę. Ten rodzaj bonusu najczęściej jest przeznaczony na zdarzenia z danej ligi i nie można ich łączyć na przykład z innymi sportami.

Dobre promocje dla stałych graczy posiada też LVBET. W każdy weekend możemy uzyskać bonus od depozytu wynoszący najczęściej 50 procent. Wymiennie ten typ promocji jest jednak stosowany z bonusem z mnożnikiem, dzięki czemu możemy zagrać za daną kwotę zakład w stylu bez ryzyka. W razie zwycięskiego takiego kuponu tak uzyskaną wygraną musimy obrócić jednokrotnie. Do obrotu bonusem zaliczają się zakłady, gdzie jedna selekcja na kuponie ma wyższy kurs niż 1,50. W czasie tygodnia u nich też są bonusy.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.