No image

Wejście w życie Ustawy Hazardowej 2017 r ogromnie mocno wpłynęło na rynek firm bukmacherskich online, którzy dostępni są dla graczy z Polski. Niebawem po wejściu ustawy – rozpoczynając od lipca na rynku zostało kilku legalnie istniejących na rynku jednostek a są nimi Fortuna, Totolotek, LVBET, ForBET, Star-Typ-Sport, Milenium czy e-Toto.

Dużo firm bukmacherskich zostało zmuszonych do zrezygnowania z naszego rynku, ponieważ typowanie i obstawianie spotkań u bukmacherów nieposiadających licencji udzielanej od Ministerstwa Finansów zostało zbanowane, a systemy płatności takie jak Skrill blokują dokonywania transakcji do nielegalnych firm. Zostaje więc tworzenie zakładów bukmacherskich internetowo wyłącznie w wypunktowanych internetowych firmach bukmacherskich.

Totolotek i inne firmy bukmacherskie

Na pewno masa osób zadaje sobie szczególnie istotne zagadnienie – czy legalne firmy bukmacherskie takie jak Totolotek oferują promocje i bonusy dla nowych graczy. Krótko mówiąc – tak, widoczny jest trend jaki przedstawia, że osoba rejestrując się konta w legalnie istniejących na rynku bukmacherach może liczyć i oczekiwać na wszystkiego rodzaju dodatki na rozpoczęcie gry, zakłady bez ryzyka i całkowicie darmowe zakłady na rozpoczęcie gry. Sumy takich bonusów określone są od każdego legalnego bukmachera, chociaż kluczowe jest to, iż praktycznie każda z firm zapewnia coś dla nowego typera.

Jaka legalna marka bukmacherska dostępna w internecie jest najidealniejsza? Nie da się owego zdecydowanie określić, ponieważ każda z nich wyróżnia się odrębną ofertą, posiada różne zalety ale również wady. Każdy z początkujących klientów przy wybieraniu firmy w której zacznie typowanie musi więc wspomóc się różnymi rankingami, zestawieniami ale też recenzjami udostępnianymi poprzez specjalne strony lub witryny internetowe.

Gdzie czytać o bukmacherach?

Jednym z portali i stron, jaki wspaniale ukazuje oferty wszelkich legalnych bukmacherów jest witryna legalni bukmacherzy .com – wypatrzyć można na niej porównania firm, ranking bonusów, kody promocyjne, a ponadto artykuły bukmacherskie dla młodych graczy. Z pewnością warto zapoznać się z zestawieniami i recenzjami poszczególnych firm – poznać ich najpotężniejsze zalety, jakość pomocy technicznej ale też co najważniejsze – ofertę na zakłady bukmacherskie a także zakłady na żywo.

Podstawową ofertę w dzisiejszych czasach stanowią także nadmienione zakłady live – które zawiera się w momencie trwania widowiska sportowego ale też w pewnych firmach wolno jednocześnie oglądać dane wydarzenie na ekranie komputera lub smartfonu. Reasumując nowa ustawa hazardowa istotnie wpłynęła na rynek bukmacherski w Kraju i z pewnością początkujący klienci bukmacherów muszą wspomagać się opiniami specjalistów, by wyszukać odpowiedniego bukmachera interentowego do obstawiania.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.