No image

Jeśli czytasz ten tekst to na 100% planujesz rozpoczęcie typowania w zakładach internetowych online i szukasz wskazówek gdzie i w jaki sposób można typować wydarzenia przez internet ale też w punktach stacjonarnych. Kim jest legalny bukmacher i na czym polega jego praca w zakładach?

Legalni bukmacherzy

Legalny bukmacher jest firmą która daje możliwość zawierania zakładów. W Polsce wyróżniamy dwie formy podmiotów bukmacherskich – oferujące zakłady stacjonarnie oraz te które oferują zakłady w internecie.

Przykładowo, jest możliwość postawienia darmowego zakładu ale też odbioru bonusu powitalnego które oferują legalne firmy online, na dowolnie wybrane mecze. Z reguły każdy z bukmacherów posiadają unikalną ofertę z podziałem na zakłady bukmacherskie i live. Pierwsza grupa to tak zwane zakłady przedmeczowe które typuje się przed rozpoczęciem wydarzenia. Zakłady live to natomiast możliwość typowania meczów w trakcie ich rozgrywania, często też połączone z animacją graficzną spotkania lub/i transmisją online.

Wiele z istniejących bukmacherskich firm oferuje promocje dzięki którym jest możliwość rozpoczęcia typowania tworząc zakład – kupon bez ryzyka czy też typując freebet oraz wykorzystując bonus od depozytu który powiększa wpłacone pieniądze dostępne na zakłady. Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce oferują też dwie nowe firmy. Jedną z nich jest Superbet. A najnowszą firmą bukmacherską w Polsce która uzyskała licencję Ministerstwa jest bukmacher Totalbet.

Od dłuższego czasu natomiast na Polskim rynku można typować u takich bukmacherów jak Totolotek, STS, Fortuna, LV BET, Milenium, eTOTO a także ForBET.

Legalne firmy bukmacherskie

Wśród wymienionych internetowych firm bukmacherskich działających w Polsce z pewnością trzeba wyróżnić takie jak LV BET, Totolotek i Fortunę. Każda z wymienionych firm ma naprawdę super ofertę zakładów zwykłych i na żywo, które są coraz popularniejsze wśród graczy. Każda firma różni się natomiast od innej, nie tylko ze względu na posiadane zakłady, ale też darmowymi zakładami i bonusami oferowanymi dla nowych ale także istniejących typerów.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.