14.02.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
Liverpool vs Real Madryt
Do meczu pozostało:
97dn.21godz.21min.
12.06 X3.60 23.35 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

KSW 44: kogo zobaczymy na gali?

Obserwatorzy MMA czekali na taką niespodziankę – trzecia tegoroczna hitowa gala KSW odbędzie się jeszcze przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na 9. czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Można stwierdzić, że jest więc to już takiego rodzaju tradycja, dlatego, że w latach 2011-2016 właściwie w każdym roku KSW organizowało w okresie przed wakacjami wydarzenie w Ergo Arenie.

Tym samym, będzie to już trzecie wydarzenie – gala realizowana przez rodzimą organizację w 2018. Wcześniejsze tegoroczne gale odbyły się w Łodzi i Wrocławiu. W 2018 r , prócz gali w czerwcu, zrealizowane zostaną ponadto dwie gale, w drugiej części czy też pod koniec bieżącego roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Wydarzenie KSW 44  będziesz mógł oglądać w usłudze KSW Stream PPV w Internecie ale takze w tv. W jaki sposób oglądać galę KSW i zdobyć możliwosć oglądania i dostęp do usługi PPV? Możliwosć oglądania i dostęp do systemu KSW PPV będzie dostępny poprzez Sieć internetową na oficjalnej witrynie organizacji. W telewizji sprzedaż będzie prowadzić Cyfrowy Polsat, ale także kilka najpowszechniejszych kablówek. Cena za możliwosć oglądania i dostęp do gali będzie podobna jak w trakcie innych gal federacji KSW organizowanych w tymże systemie i wyniesie 40 pln.

Bedorf – Pudzianowski w najciekawszej konfrontacji wieczoru KSW

Do tego starcia musiało w końcu dojść. Karol Bedorf walczyć będzie z Mariuszem Pudzianowskim i będzie to konforntacja na którą od wielu lat czekali wielbiciele KSW I MMA w Polsce. Przez długi etap wspominało się o tym, iż Pudzian nie jest jeszcze gotowy na taką konfrontację, jednak jak potwierdzają eksperci – w końcu nastał ów czas i świetna okazja ażeby zestawić takie starcie. Karol Bedorf dochodzi po urazie, który odniósł ponad rok temu. Dla byłego czempiona konfrontacja ta to nie jedynie powrót po dużej kontuzji, jednakże również po dotkliwej przegranej w rywalizacji o pas ksw. Bedorf który przez dużą liczbę lat był czempionem FEDERACJI KSW, odniósł porażkę w drugiej rundzie walki z Fernando Rodriguesem. Prawdopodobnie Bedorfa boli również fakt, iż jak się później okazało – brazylijski zawodnik swoje 2 kolejne pojedynki przegrał w kompromitujący sposób – najpierw po szesnastu sekundach z Marcinem Różalskim a później po dwudziestu sześciu sekundach z Michałem Andryszakiem.

Konfrontacja Bedorf – Pudzianowski na żywo zapewne sprawi, że oczy kibiców ksw z całej Polski będą skierowane na Ergo Arenę, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej walki. Faworytem firm – bukmacherów z pewnością jest Bedorf, bowiem przez lata był czempionem ksw i pokonywał niewątpliwie wielkich zawodników. Jednak należy mieć na uwadze, że nie jest wiadome w jakiej dyspozycji do konfrontacji przystąpi były mistrz, który wraca po kontuzji. Pudzianowski natomiast to wojownik, który w ostatnich starciach przedstawiał naprawdę wyjątkowo atrakcyjny poziom jakości walk w ksw oraz kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W drugiej z konfrontacji wieczoru zobaczymy Tomasza Oświecińskiego. Konkurentem Stracha będzie gwiazdor z Bośnii – Erko Jun. Wojownik ksw trenuje w zespole UFD Gym, jakiego reprezentantami są między innymi Roberto Soldić oraz David Zawada. Z pewnością więc przygotowując się pod okiem trenerów z tego teamu, konkurent Stracha będzie niesłychanie dobrze przygotowany do rywalizacji.

Materla powraca na KSW 44 po przegranej

Dla znanego reprezentanta ze Szczecina, uwielbianego w całym kraju, będzie to z pewnością szalenie istotna bitwa. Materla ostatnią rywalizację przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa porażka Materli na pewno była specjalnym aspektem w dalszych treningach, gdyż cel Materli jest oczywisty – powrót do pojedynku o mistrzowski pas.

Czy zobaczymy Borysa w znakomitej dyspozycji, do której przyzwyczaił kibiców mma? O tym dowiemy się w trakcie najbliższej gali ksw. Oczywiście walka ta nie będzie walką o pas, wszak prawdopodobna wygrana w tej walce z pewnością przybliżyłaby zawodnika z Poznania do konkurencji o pas ksw.

Polecamy: Nie wiesz jak obejrzeć KSW? Sprawdź instrukcję i uzyskaj dostęp do transmisji

KSW 44 ile walk i kto zawalczy?

Razem na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 44 ustalonych jest aż 9 starć, w których praktycznie w każdym starciu zestawione zostały niesłychanie popularne nazwiska MMA. Najpopularniejszymi gwiazdami hitowej gali zapewne są Bedorf, Pudzian, Borys Mańkowski ale też Tomasz Oświeciński, jednak w klatce uda się obejrzeć też innych wielkich wojowników mma. Poniżej przedstawiamy aktualną listę rywalizacji najbliższej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karta walk KSW 44 (stan na 07.05.2018)

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski

Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek

Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun

Michał Materla – TBA

Zapowiedź wideo Bedorf – Pudzianowski

Udostępnij

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.