No image

jeśli tutaj trafiłeś to na pewno planujesz rozpocząć typowanie w zakładach online i szukasz informacji gdzie można stawiać wydarzenia online oraz w punktach naziemnych. Kim jest firma bukmacherska i na czym polega jego rola w internetowych zakładach online?

Kim jest bukmacher?

Bukmacher to podmiot świadczący usługi zawierania zakładów z graczem. W Polsce są dwa rodzaje firm – świadczące zakłady w punktach stacjonarnych (naziemnych) oraz tych którzy oferują zakłady online w internecie. Po nowelizacji ustawy hazardowej 2017, na rynku w Polsce mogą działać jedynie bukmacherzy oferujący legalne zakłady bukmacherskie. Zazwyczaj jest tak, że każdy bukmacher oferuje unikalną ofertę zakładów podzieloną na zakłady tradycyjne i zakłady ma żywo. Pierwsza grupa to zakłady przedmeczowe czyli te które można zawierać przed rozpoczęciem spotkania. Zakłady na żywo (live) to możliwość obstawiania w trakcie trwającego spotkania, często zakłady te połączone są też z symulacją graficzną spotkania lub/i oknem z transmisją live. Wiele z istniejących bukmacherów oferuje też promocje dzięki którym można rozpocząć typowanie stawiając zakład bez ryzyka lub freebet czy też bonus powitalny który powiększa wpłaconą kwotę dostępną na zakłady online.

Lista bukmacherów działających w Polsce

na przełomie 2017 i 2018 roku na Polskim rynku pojawiły się dwie nowe firmy bukmacherskie Totalbet i Superbet. Na ten moment w Polsce istnieje więc dziewięć legalnych bukmacherów. Oprócz dwóch wymienionych firm, legalne usługi świadczą też: Totolotek, LV BET, Fortuna, Milenium, STS, eTOTO oraz ForBET.

Które firmy można polecić?

Spośród bukmacherów istniejących na Polskim rynku internetowym można wyróżnić kilka firm, które swoją ofertą przewyższają konkurencję. Są to bukmacherzy: Fortuna,  Totolotek a także LV BET. Wymienione firmy posiadają imponującą ofertę zakładów bukmacherskich czy też zakładów live, które są w Polsce coraz bardziej popularne. Każdą firmę różni jednak od siebie, nie tylko oferta zakładów, ale również promocje, freebety i bonusy dla nowych i zarejestrowanych typerów. Warto więc poznać więcej informacji na blogach i forach bukmacherskich na których inni gracze dzielą się swoimi poradami i cennymi informacjami.

Udostępnij

About Author

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.