fortuna

ŚT: 2 żółte kartki, Obraniak liderem

Z opóźnieniem prezentujemy wam listę występów Polaków w dniach 21-23 grudnia. We Francji rundę jesienną na pierwszym miejscu zakończyło Lille Obraniaka. W meczach pucharowych żółte kartki ujrzeli Matuszczyk i Kuś.

Środek tygodnia (21-23 grudnia)

Francja Francja – Ligue 1
Dariusz Dudka (AJ Auxerre)
Data: 22.12.10 (19:00) Rywal: Olympique Lyon (1:1)
Info: 90 minut

Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
Data: 22.12.10 (19:00) Rywal: Olympique Lyon (1:1)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Ludovic Obraniak (Lille OSC)
Data: 22.12.10 (19:00) Rywal: Saint Étienne (1:1)
Info: wszedł w 74. minucie
Francja Francja – Ligue 2
Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims)
Data: 21.12.10 (20:00) Rywal: Evian Thonon Gaillard (2:1)
Info: 90 minut

Mateusz Siebert (FC Metz)
Data: 21.12.10 (20:00) Rywal: Nîmes Olympique (0:2)
Info: poza kadrą meczową
Grecja Grecja – Puchar kraju
Patryk Aleksandrowicz (AO Kavala)
Data: 21.12.10 (16:30) Rywal: Atromitos Ateny (0:1)
Info: poza kadrą meczową

Marcin Baszczyński (Atromitos Ateny)
Data: 21.12.10 (16:30) Rywal: AO Kavala (1:0)
Info: 90 minut

Roger Guerreiro (AEK Ateny)
Data: 23.12.10 (19:00) Rywal: AE Larisa (4:0)
Info: cały mecz na ławce

Marek Saganowski (Atromitos Ateny)
Data: 21.12.10 (16:30)
Rywal: AO Kavala (1:0)
Info: do 74. minuty
Robert Szczot (Iraklis Saloniki)
Data: 23.12.10 (16:30) Rywal: PAE AO Kerkyra (1:1)
Info: 90 minut
Mirosław Sznaucner (PAOK Saloniki)
Data: 22.12.10 (14:30) Rywal: PAS Giannina (2:1)
Info: poza kadrą meczową
Hiszpania Hiszpania – Puchar kraju
Jerzy Dudek (Real Madryt)
Data: 22.12.10 (22:00) Rywal: UD Levante (8:0)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Holandia Holandia – Puchar kraju

Mateusz Prus (Roda Kerkrade)
Data: 22.12.10 (20:45) Rywal: PSV Eindhoven (1:3)
Info: cały mecz na ławce

Przemysław Tytoń (Roda Kerkrade)
Data: 22.12.10 (20:45) Rywal: PSV Eindhoven (1:3)
Info: 90 minut
Niemcy Niemcy – Puchar kraju
Adam Matuszczyk (1.FC Köln)
Data: 22.12.10 (19:00) Rywal: MSV Duisburg (1:2)
Info: 90 minut, żółta kartka
Alan Stulin (1.FC Kaiserslautern)
Data: 21.12.10 (19:00) Rywal: TuS Koblenz (-:-)
Info: mecz przełożony na 18.01.11
Tomasz Wełnicki (1.FC Nürnberg)
Data: 21.12.10 (19:00) Rywal: Kickers Offenbach (-:-)
Info: mecz przełożony na 18.01.11

Tomasz Zdebel (TSV Alemannia Aachen)
Data: 22.12.10 (20:30) Rywal: Eintracht Frankf. (1:1, k 5:3)
Info: poza kadrą meczową
Turcja Turcja
Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor Kulübü)
Data: 21.12.10 (17:00) Rywal: Gaziantep BB (2:2)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Marcin Kuś (Istanbul BB)
Data: 22.12.10 (12:30) Rywal: Kirikhanspor (1:3)
Info: 90 minut, żółta kartka

Michał Żewłakow (MKE Ankaragücü SK)
Data: 22.12.10 (18:00) Rywal: Genclerbirligi SKPK (1:1)
Info: 90 minut

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.