fortuna

PW (23): Gol Jelenia, czerwona Robaka

Gol Ireneusza Jelenia, asysty Sebastian Tyrały i Pawła Brożka oraz obroniony karny Przemysława Tytonia to największe osiągnięcia Polaków w ubiegły weekend. Największym negatywnym jest czerwona kartka Marcina Robaka.

Podsumowanie weekendu (18-21 lutego)

Anglia Anglia – Puchar kraju
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)
Data: 20.02.11 (17:30) Rywal: Leyton Orient (1:1)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Tomasz Kuszczak (Manchester United)
Data: 19.02.11 (18:15) Rywal: Crawley Town (1:0)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn)
Data: 20.02.11 (17:30) Rywal: Leyton Orient (1:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Anglia Anglia – Championship
Tomasz Cywka (Derby County)
Data: 19.02.11 (16:00) Rywal: Scunthorpe United (0:0)
Info: wszedł w 71. minucie

Radosław Majewski (Nottingham Forest)
Data: 19.02.11 (16:00)
Rywal: Cardiff City (2:1)
Info: poza kadrą meczową
Anglia Anglia – League One
Paweł Abbott (Charlton Athletic)
Data: 19.02.11 (16:00) Rywal: Exeter City (1:3)
Info: 90 minut

Bartosz Białkowski (Southampton FC)
Data: 19.02.11 (16:00) Rywal: Rochdale AFC (-:-)
Info: mecz przełożony

Artur Krysiak (Exeter City FC)
Data: 19.02.11 (16:00) Rywal: Charlton Athletic (3:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Austria Austria
Tomasz Wełnicki (Kapfenberger SV)
Data: 19.02.11 (18:30) Rywal: Wacker Innsbruck (-:-)
Info: mecz przełożony
Belgia Belgia
Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)
Data: 20.02.11 (20:30) Rywal: KVC Westerlo (0:2)
Info: do 67. minuty
Cypr Cypr
Radosław Cierzniak (Alki Larnaka)
Data: 20.02.11 (17:00) Rywal: APOEL Nikozja (2:1)
Info: 90 minut
Kamil Kosowski (Apóllon Limassol)
Data: 20.02.11 (16:00) Rywal: Ermis FC (1:1)
Info: wszedł w 84. minucie
Wojciech Kowalewski (Anorthosis Famagusta)
Data: 19.02.11 (16:00) Rywal: AE Paphos (2:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Arkadiusz Malarz (AEL Limassol)
Data: 19.02.11 (17:00) Rywal: AEK Larnaca (0:0)
Info: 90 minut

Grzegorz Rasiak (AEL Limassol)
Data: 19.02.11 (17:00) Rywal: AEK Larnaca (0:0)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Adrian Sikora (APÓEL Nikozja)
Data: 20.02.11 (17:00) Rywal: Alki Larnaca (1:2)
Info: poza kadrą meczową
Francja Francja – Ligue 1
Dariusz Dudka (AJ Auxerre)
Data: 19.02.11 (19:00) Rywal: AC Arles (1:1)
Info: 90 minut, żółta kartka

Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
Data: 19.02.11 (19:00) Rywal: AC Arles (1:1)
Info: wszedł w 46. minucie, gol

Ludovic Obraniak (Lille OSC)
Data: 20.02.11 (17:00) Rywal: Montpellier HSC (0:1)
Info: wszedł w 75. minucie

Mateusz Szczepaniak (AJ Auxerre)
Data: 19.02.11 (19:00) Rywal: AC Arles (1:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Francja Francja – Ligue 2
Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims)
Data: 18.02.11 (20:00) Rywal: Vannes Olympique (3:1)
Info: 90 minut

Mateusz Siebert (FC Metz)
Data: 18.02.11 (20:00) Rywal: FC Nantes (0:0)
Info: poza kadrą meczową
Grecja Grecja

Marcin Baszczyński (Atromitos Ateny)
Data: 20.02.11 (16:15) Rywal: Aris Saloniki (0:0)
Info: 90 minut

Roger Guerreiro (AEK Ateny)
Data: 20.02.11 (18:30) Rywal: Panionios Ateny (0:0)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Radosław Matusiak (Asteras Trípolis)
Data: 19.02.11 (16:15) Rywal: PAE AO Kerkyra (0:2)
Info: poza kadrą meczową

Marek Saganowski (Atromitos Ateny)
Data: 20.02.11 (16:15) Rywal: Aris Saloniki (0:0)
Info: wszedł w 60. minucie
Robert Szczot (Iraklis Saloniki)
Data: 20.02.11 (14:00) Rywal: Olympiakos Volos (1:1)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Mirosław Sznaucner (PAOK Saloniki)
Data: 19.02.11 (–:–) Rywal: Ergotelis Heraklion (-:-)
Info: mecz przełożony
Tomasz Wisio (Ergotelis Iraklion)
Data: 19.02.11 (–:–) Rywal: PAOK Saloniki (-:-)
Info: mecz przełożony
Norbert Witkowski (Iraklis Saloniki)
Data: 20.02.11 (14:00) Rywal: Olympiakos Volos (1:1)
Info: poza kadrą meczową
Hiszpania Hiszpania
Jerzy Dudek (Real Madryt)
Data: 19.02.11 (20:00) Rywal: UD Levante (2:0)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Holandia Holandia – Eredivisie
Piotr Parzyszek (De Graafschap)
Data: 20.02.11 (14:30) Rywal: SBV Vitesse (0:2)
Info: poza kadrą meczową

Mateusz Prus (Roda Kerkrade)
Data: 19.02.11 (20:45) Rywal: FC Groningen (4:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Przemysław Tytoń (Roda Kerkrade)
Data: 19.02.11 (20:45) Rywal: FC Groningen (4:1)
Info: 90 minut, obroniony karny

Paweł Wojciechowski (Willem II Tilburg)
Data: 19.02.11 (18:45) Rywal: SBV Excelsior (0:4)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Holandia Holandia – Eerste Divisie
Michał Janota (DVV Go Ahead Eagles)
Data: 18.02.11 (20:00) Rywal: FC Den Bosch (1:0)
Info: od 67. minuty
Irlandia Północna Irlandia Północna
Tomasz Mach (Lisburn Distillery)
Data: 19.02.11 (16:00) Rywal: Donegal Celtic (3:1)
Info: poza kadrą meczową
Irlandia Północna Irlandia Północna – Puchar kraju
Tomasz Mach (Lisburn Distillery)
Data: 21.02.11 (20:45) Rywal: Ballymena United (2:4)
Info: poza kadrą meczową
Luksemburg Luksemburg
Dariusz Brzyski (CS Grevenmacher)
Data: 18.02.11 (19:30) Rywal: Jeunesse Canach (1:1)
Info: 90 minut, żółta kartka

Tomasz Gruszczyński (Football 1991 Dudelange)
Data: 19.02.11 (17:00) Rywal: Fola Esch (3:0)
Info: do 81. minuty

Bartłomiej Pietrasik (Etzella Ettelbruck)
Data: 20.02.11 (16:00) Rywal: Jeunesse d’Esch (0:0)
Info: 90 minut

Damian Stokłosa (FC Swift Hesperange)
Data: 20.02.11 (16:00) Rywal: FC Wiltz 71 (3:1)
Info: nie zagrał
Niemcy Niemcy – Bundesliga
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
Data: 19.02.11 (15:30) Rywal: FC Sankt Pauli (2:0)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Tomasz Bobel (Bayer Leverkusen)
Data: 20.02.11 (15:30) Rywal: VfB Stuttgart (4:2)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Sebastian Boenisch (Werder Brema)
Data: 19.02.11 (15:30) Rywal: Hamburger SV (0:4)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
Data: 19.02.11 (15:30) Rywal: FC Sankt Pauli (2:0)
Info: do 88. minuty, żółta kartka
Adam Matuszczyk (1.FC Köln)
Data: 19.02.11 (15:30) Rywal: TSG Hoffenheim (1:1)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Sławomir Peszko (1.FC Köln)
Data: 19.02.11 (15:30) Rywal: TSG Hoffenheim (1:1)
Info: do 73. minuty
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Data: 19.02.11 (15:30) Rywal: FC Sankt Pauli (2:0)
Info: 90 minut
Alan Stulin (1.FC Kaiserslautern)
Data: 19.02.11 (15:30) Rywal: Hannover 96 (0:3)
Info: poza kadrą meczową
Niemcy Niemcy – 2. Bundesliga
Tomasz Kos (FC Erzgebirge Aue)
Data: 20.02.11 (13:30) Rywal: Arminia Bielefeld (3:0)
Info: poza kadrą meczową

Sebastian Tyrała (VfL Osnabrück)
Data: 20.02.11 (13:30) Rywal: Rot Weiss Oberhausen (3:1)
Info: do 79. minuty, asysta

Artur Wichniarek (FC Ingolstadt 04)
Data: 18.02.11 (18:00) Rywal: SpVgg Greuther Furth (0:2)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Tomasz Zdebel (TSV Alemannia Aachen)
Data: 19.02.11 (13:00) Rywal: SC Paderborn 07 (3:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Szkocja Szkocja
Adrian Mrowiec (Heart of Midlothian)
Data: 19.02.11 (16:00) Rywal: Dundee United (2:1)
Info: poza kadrą meczową

Dawid Kucharski (Heart of Midlothian)
Data: 19.02.11 (16:00) Rywal: Dundee United (2:1)
Info: poza kadrą meczową

Łukasz Załuska (Celtic Glasgow)
Data: 20.02.11 (13:30) Rywal: Glasgow Rangers (3:0)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Turcja Turcja
Paweł Brożek (Trabzonspor Kulübü)
Data: 21.02.11 (19:00) Rywal: Manisaspor (2:1)
Info: wszedł w 86. minucie, asysta
Piotr Brożek (Trabzonspor Kulübü)
Data: 21.02.11 (19:00) Rywal: Manisaspor (2:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor Kulübü)
Data: 21.02.11 (19:00) Rywal: Manisaspor (2:1)
Info: 90 minut, żółta kartka
Kamil Grosicki (Sivasspor Kulübü)
Data: 18.02.11 (19:00) Rywal: Eskisehirspor (1:2)
Info: do 68. minuty
Maciej Iwański (Manisaspor Kulübü)
Data: 21.02.11 (19:00) Rywal: Trabzonspor (1:2)
Info: do 61. minuty

Marcin Kuś (Istanbul BB)
Data: 20.02.11 (16:00) Rywal: Konyaspor (0:0)
Info: 90 minut

Mariusz Pawełek (Konyaspor Kulübü)
Data: 20.02.11 (16:00) Rywal: Istanbul BB (0:0)
Info: 90 minut

Marcin Robak (Konyaspor Kulübü)
Data: 20.02.11 (16:00) Rywal: Istanbul BB (0:0)
Info: do 90 minuty, czerwona kartka (za 2 żółte)

Michał Żewłakow (MKE Ankaragücü SK)
Data: 19.02.11 (13:00) Rywal: Kasimpasa SK (1:2)
Info: 90 minut
Włochy Włochy – Serie A
Błażej Augustyn (Catania Calcio)
Data: 20.02.11 (20:45) Rywal: SSC Napoli (0:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Artur Boruc (Fiorentina AC)
Data: 20.02.11 (15:00) Rywal: UC Sampdoria (0:0)
Info: 90 minut

Kamil Glik (AS Bari)
Data: 20.02.11 (15:00) Rywal: Lazio Rzym (0:1)
Info: 90 minut

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.