fortuna

PW (21): Dwa gole, pięć żółtych

Dariusz Dudka i Kamil Grosicki strzelili bramki dla swoich zespołów. Żółtymi kartkami zostali ukarani: Sebastian Tyrała, Grzegorz Krychowiak, Radosław Majewski, Tomasz Cywka i Wojciech Szczęsny.

Podsumowanie weekendu (04-07 lutego)

Anglia Anglia – Premiership
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)
Data: 05.02.11 (16:00) Rywal: Newcastle United (4:4)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Tomasz Kuszczak (Manchester United)
Data: 05.02.11 (18:30)
Rywal: Wolverhampton (1:2)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn)
Data: 05.02.11 (16:00) Rywal: Newcastle United (4:4)
Info: 90 minut, żółta kartka
Anglia Anglia – Championship
Tomasz Cywka (Derby County)
Data: 05.02.11 (16:00) Rywal: Portsmouth FC (1:1)
Info: 90 minut, asysta, żółta kartka

Lukas Jutkiewicz (Coventry City)
Data: 05.02.11 (16:00) Rywal: Leeds United (0:1)
Info: 90 minut

Radosław Majewski (Nottingham Forest)
Data: 05.02.11 (16:00) Rywal: Watford FC (1:0)
Info: do 79. minuty, żółta kartka
Anglia Anglia – League One
Paweł Abbott (Charlton Athletic)
Data: 05.02.11 (16:00) Rywal: Yeovil Town (1:0)
Info: poza kadrą meczową

Bartosz Białkowski (Southampton FC)
Data: 05.02.11 (18:20) Rywal: Peterborough United (4:4)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Artur Krysiak (Exeter City FC)
Data: 05.02.11 (16:00) Rywal: Huddersfield Town (1:4)
Info: 90 minut
Anglia Anglia – Puchar LDV

Artur Krysiak (Exeter City FC)
Data: 07.02.11 (20:45) Rywal: Brentford FC (1:2)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Belgia Belgia
Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)
Data: 05.02.11 (20:00) Rywal: Sint Truidense VV (2:0)
Info: 90 minut
Cypr Cypr
Radosław Cierzniak (Alki Larnaka)
Data: 06.02.11 (16:00) Rywal: Doxa Katokopia (0:3)
Info: 90 minut
Kamil Kosowski (Apóllon Limassol)
Data: 05.02.11 (16:00) Rywal: Olympiakos Nikozja (1:2)
Info: poza kadrą meczową
Wojciech Kowalewski (Anorthosis Famagusta)
Data: 06.02.11 (18:00) Rywal: Enosis Paralimni (3:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Arkadiusz Malarz (AEL Limassol)
Data: 05.02.11 (17:00) Rywal: Omonia Nikozja (0:2)
Info: 90 minut

Grzegorz Rasiak (AEL Limassol)
Data: 05.02.11 (17:00) Rywal: Omonia Nikozja (0:2)
Info: poza kadrą meczową
Adrian Sikora (APÓEL Nikozja)
Data: 05.02.11 (17:00) Rywal: AEK Larnaca (2:1)
Info: poza kadrą meczową
Francja Francja – Ligue 1
Dariusz Dudka (AJ Auxerre)
Data: 06.02.11 (17:00) Rywal: OSC Lille (1:1)
Info: 90 minut, gol

Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
Data: 06.02.11 (17:00) Rywal: OSC Lille (1:1)
Info: do 78. minuty

Ludovic Obraniak (Lille OSC)
Data: 06.02.11 (17:00) Rywal: AJ Auxerre (1:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Francja Francja – Ligue 2
Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims)
Data: 05.02.11 (15:00) Rywal: Le Havre (2:1)
Info: 90 minut, żółta kartka

Mateusz Siebert (FC Metz)
Data: 05.02.11 (15:00) Rywal: Vannes Olympique Club (2:1)
Info: poza kadrą meczową
Grecja Grecja

Marcin Baszczyński (Atromitos Ateny)
Data: 06.02.11 (16:15) Rywal: Olympiakos Volos (0:2)
Info: poza kadrą meczową

Roger Guerreiro (AEK Ateny)
Data: 05.02.11 (18:30) Rywal: Aris Saloniki (1:2)
Info: do 46. minuty

Radosław Matusiak (Asteras Trípolis)
Data: 05.02.11 (16:15) Rywal: AE Larisa (1:1)
Info: poza kadrą meczową

Marek Saganowski (Atromitos Ateny)
Data: 06.02.11 (16:15) Rywal: Olympiakos Volos (0:2)
Info: 90 minut
Robert Szczot (Iraklis Saloniki)
Data: 05.02.11 (16:15) Rywal: Panserraikos FC (2:1)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Mirosław Sznaucner (PAOK Saloniki)
Data: 06.02.11 (18:30) Rywal: Panathinaikos Ateny (0:1)
Info: do 46. minuty
Tomasz Wisio (Ergotelis Iraklion)
Data: 06.02.11 (14:00) Rywal: Panionios Ateny (2:0)
Info: 90 minut
Norbert Witkowski (Iraklis Saloniki)
Data: 05.02.11 (16:15) Rywal: Panserraikos FC (2:1)
Info: poza kadrą meczową
Hiszpania Hiszpania
Jerzy Dudek (Real Madryt)
Data: 06.02.11 (19:00) Rywal: Real Sociedad (4:1)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Holandia Holandia – Eredivisie
Piotr Parzyszek (De Graafschap)
Data: 04.02.11 (20:45) Rywal: Ajax Amsterdam (0:2)
Info: poza kadrą meczową

Mateusz Prus (Roda Kerkrade)
Data: 06.02.11 (14:30) Rywal: Heracles Almelo (1:0)
Info: 90 minut

Przemysław Tytoń (Roda Kerkrade)
Data: 06.02.11 (14:30) Rywal: Heracles Almelo (1:0)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych (kontuzja)

Paweł Wojciechowski (Willem II Tilburg)
Data: 06.02.11 (14:30) Rywal: FC Groningen (1:7)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Holandia Holandia – Eerste Divisie
Michał Janota (DVV Go Ahead Eagles)
Data: 04.02.11 (20:00) Rywal: FC Emmen (0:1)
Info: wszedł w 89. minucie
Irlandia Północna Irlandia Północna
Tomasz Mach (Lisburn Distillery)
Data: 04.02.11 (20:45) Rywal: Coleraine FC (2:1)
Info: poza kadrą meczową
Niemcy Niemcy – Bundesliga
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
Data: 04.02.11 (20:30) Rywal: Schalke 04 (0:0)
Info: do 89. minuty

Tomasz Bobel (Bayer Leverkusen)
Data: 05.02.11 (15:30) Rywal: 1. FC Nürnberg (0:1)
Info: poza kadrą meczową

Sebastian Boenisch (Werder Brema)
Data: 05.02.11 (15:30) Rywal: 1. FSV Mainz 05 (1:1)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
Data: 04.02.11 (20:30) Rywal: Schalke 04 (0:0)
Info: wszedł w 73. minucie
Adam Matuszczyk (1.FC Köln)
Data: 05.02.11 (15:30) Rywal: Bayern Monachium (3:2)
Info: 90 minut, asysta
Sławomir Peszko (1.FC Köln)
Data: 05.02.11 (15:30) Rywal: Bayern Monachium (3:2)
Info: do 90 minuty, asysta
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Data: 04.02.11 (20:30) Rywal: Schalke 04 (0:0)
Info: 90 minut
Alan Stulin (1.FC Kaiserslautern)
Data: 05.02.11 (15:30) Rywal: TSG Hoffenheim (2:3)
Info: poza kadrą meczową
Niemcy Niemcy – 2. Bundesliga
Tomasz Kos (FC Erzgebirge Aue)
Data: 06.02.11 (13:30) Rywal: MSV Duisburg (1:3)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Sebastian Tyrała (VfL Osnabrück)
Data: 04.02.11 (18:00) Rywal: FC Augsburg (0:2)
Info: 90 minut, żółta kartka

Artur Wichniarek (FC Ingolstadt 04)
Data: 06.02.11 (13:30) Rywal: Arminia Bielefeld (1:0)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Tomasz Zdebel (TSV Alemannia Aachen)
Data: 04.02.11 (18:00) Rywal: Energie Cottbus (3:3)
Info: poza kadrą meczową
Portugalia Portugalia
Paweł Kieszek (FC Porto)
Data: 06.02.11 (19:15) Rywal: Rio Ave FC (1:0)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Szkocja Szkocja

Łukasz Załuska (Celtic Glasgow)
Data: 06.02.11 (13:15) Rywal: Glasgow Rangers (2:2)
Info: wszedł w 39. minucie
Turcja Turcja
Paweł Brożek (Trabzonspor Kulübü)
Data: 06.02.11 (15:00) Rywal: Antalyaspor (0:0)
Info: wszedł w 87. minucie
Piotr Brożek (Trabzonspor Kulübü)
Data: 06.02.11 (15:00) Rywal: Antalyaspor (0:0)
Info: poza kadrą meczową
Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor Kulübü)
Data: 06.02.11 (15:00) Rywal: Antalyaspor (0:0)
Info: poza kadrą meczową (pauzuje za kartki)
Kamil Grosicki (Sivasspor Kulübü)
Data: 04.02.11 (19:00) Rywal: Bursaspor (1:2)
Info: do 88. minuty, gol
Maciej Iwański (Manisaspor Kulübü)
Data: 05.02.11 (18:00) Rywal: Fenerbahce SK (1:3)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Marcin Kuś (Istanbul BB)
Data: 05.02.11 (13:00) Rywal: Kasimpasa SK (3:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Mariusz Pawełek (Konyaspor Kulübü)
Data: 06.02.11 (13:00) Rywal: Gaziantepspor (0:2)
Info: 90 minut

Marcin Robak (Konyaspor Kulübü)
Data: 06.02.11 (13:00) Rywal: Gaziantepspor (0:2)
Info: 90 minut

Michał Żewłakow (MKE Ankaragücü SK)
Data: 05.02.11 (16:00) Rywal: Kayserispor (1:2)
Info: 90 minut
Włochy Włochy – Serie A
Błażej Augustyn (Catania Calcio)
Data: 06.02.11 (12:30) Rywal: Bologna FC (0:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Artur Boruc (Fiorentina AC)
Data: 06.02.11 (15:00) Rywal: AC Parma (1:1)
Info: 90 minut

Kamil Glik (AS Bari)
Data: 06.02.11 (15:00) Rywal: Brescia Calcio (0:2)
Info: 90 minut
europeanunion Mecze towarzyskie

Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa)
Data: 06.02.11 (15:00) Rywal: Korona Kielce (1:0)
Info: wszedł w 46. minucie

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.