fortuna

PW (20): Gol, czerwona i trzy żółte

Michał Janota był jedynym Polakiem, który trafił do siatki w meczach weekendowych. Czerwoną kartką ukarany został Arkadiusz Głowacki, a żółtymi kartkami zostali ukarani: Adam Matuszczyk, Sławomir Peszko i Łukasz Piszczek.

Podsumowanie weekendu (28-31 stycznia)

Anglia Anglia – Puchar kraju

Bartosz Białkowski (Southampton FC)
Data: 29.01.11 (18:15) Rywal: Manchester United (1:2)
Info: 90 minut
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)
Data: 30.01.11 (13:00) Rywal: Huddersfield Town (2:1)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Lukas Jutkiewicz (Coventry City)
Data: 29.01.11 (16:00) Rywal: Birmingham City (2:3)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Tomasz Kuszczak (Manchester United)
Data: 29.01.11 (18:15) Rywal: Southampton FC (2:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Radosław Majewski (Nottingham Forest)
Data: 30.01.11 (15:00) Rywal: West Ham United (2:3)
Info: do 68. minuty

Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn)
Data: 30.01.11 (13:00) Rywal: Huddersfield Town (2:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Anglia Anglia – League One

Artur Krysiak (Exeter City FC)
Data: 29.01.11 (16:00) Rywal: Swindon Town (1:0)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Belgia Belgia
Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)
Data: 30.01.11 (18:00) Rywal: KV Mechelen (0:0)
Info: 90 minut
Cypr Cypr
Radosław Cierzniak (Alki Larnaka)
Data: 31.01.11 (18:00) Rywal: Ethnikos Achna (2:2)
Info: 90 minut
Kamil Kosowski (Apóllon Limassol)
Data: 30.01.11 (17:00) Rywal: APOEL Nikozja (1:2)
Info: poza kadrą meczową
Wojciech Kowalewski (Anorthosis Famagusta)
Data: 28.01.11 (–:–) Rywal: Ermis FC Aradippou (-:-)
Info: mecz przełożony

Arkadiusz Malarz (AEL Limassol)
Data: 29.01.11 (18:00) Rywal: AE Paphos (1:0)
Info: 90 minut

Grzegorz Rasiak (AEL Limassol)
Data: 29.01.11 (18:00) Rywal: AE Paphos (1:0)
Info: poza kadrą meczową
Adrian Sikora (APÓEL Nikozja)
Data: 30.01.11 (17:00) Rywal: Apollon Limassol (2:1)
Info: poza kadrą meczową
Francja Francja – Ligue 1
Dariusz Dudka (AJ Auxerre)
Data: 29.01.11 (19:00) Rywal: SM Caen (0:2)
Info: 90 minut

Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
Data: 29.01.11 (19:00) Rywal: SM Caen (0:2)
Info: 90 minut

Ludovic Obraniak (Lille OSC)
Data: 29.01.11 (21:00) Rywal: RC Lens (1:0)
Info: wszedł w 57. minucie
Francja Francja – Ligue 2
Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims)
Data: 29.01.11 (15:00) Rywal: FC Istres (0:2)
Info: do 76. minuty, czerwona kartka (za dwie żółte)

Mateusz Siebert (FC Metz)
Data: 29.01.11 (15:00) Rywal: ES Troyes AC (1:2)
Info: poza kadrą meczową
Grecja Grecja

Marcin Baszczyński (Atromitos Ateny)
Data: 30.01.11 (14:00) Rywal: Asteras Tripolis (0:0)
Info: 90 minut

Roger Guerreiro (AEK Ateny)
Data: 29.01.11 (18:30) Rywal: AO Xanthi (2:0)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Radosław Matusiak (Asteras Trípolis)
Data: 30.01.11 (14:00) Rywal: Atromitos Ateny (0:0)
Info: wszedł w 90. minucie

Marek Saganowski (Atromitos Ateny)
Data: 30.01.11 (14:00) Rywal: Asteras Tripolis (0:0)
Info: do 76. minuty
Robert Szczot (Iraklis Saloniki)
Data: 29.01.11 (16:15) Rywal: PAE AO Kerkyra (0:0)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Mirosław Sznaucner (PAOK Saloniki)
Data: 30.01.11 (18:30) Rywal: Aris Saloniki (0:0)
Info: 90 minut
Tomasz Wisio (Ergotelis Iraklion)
Data: 29.01.11 (18:30) Rywal: Panathinaikos Ateny (0:2)
Info: 90 minut
Norbert Witkowski (Iraklis Saloniki)
Data: 29.01.11 (16:15) Rywal: PAE AO Kerkyra (0:0)
Info: poza kadrą meczową
Hiszpania Hiszpania
Jerzy Dudek (Real Madryt)
Data: 30.01.11 (19:00) Rywal: CA Osasuna (0:1)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Holandia Holandia – Eredivisie

Mateusz Prus (Roda Kerkrade)
Data: 29.01.11 (18:45) Rywal: SBV Vitesse (2:5)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Przemysław Tytoń (Roda Kerkrade)
Data: 29.01.11 (18:45) Rywal: SBV Vitesse (2:5)
Info: 90 minut

Paweł Wojciechowski (Willem II Tilburg)
Data: 29.01.11 (20:45) Rywal: PSV Eindhoven (1:2)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)
Holandia Holandia – Eerste Divisie (21. kolejka)
Michał Janota (DVV Go Ahead Eagles)
Data: 31.01.11 (20:00) Rywal: Veendam 1894 (0:0)
Info: do 75. minuty
Holandia Holandia – Eerste Divisie (18. kolejka)
Michał Janota (DVV Go Ahead Eagles)
Data: 28.01.11 (20:00) Rywal: Almere City (2:2)
Info: wszedł w 68. minucie, gol
Irlandia Północna Irlandia Północna
Tomasz Mach (Lisburn Distillery)
Data: 29.01.11 (16:00) Rywal: Glentoran FC (0:2)
Info: poza kadrą meczową
Niemcy Niemcy – Bundesliga
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
Data: 29.01.11 (15:30) Rywal: VfL Wolfsburg (3:0)
Info: do 71. minuty

Tomasz Bobel (Bayer Leverkusen)
Data: 28.01.11 (20:30) Rywal: Hannover 96 (2:0)
Info: poza kadrą meczową

Sebastian Boenisch (Werder Brema)
Data: 29.01.11 (15:30) Rywal: Bayern Monachium (1:3)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
Data: 29.01.11 (15:30) Rywal: VfL Wolfsburg (3:0)
Info: wszedł w 71. minucie
Adam Matuszczyk (1.FC Köln)
Data: 29.01.11 (15:30) Rywal: FC Sankt Pauli (0:3)
Info: do 76. minuty, żółta kartka
Sławomir Peszko (1.FC Köln)
Data: 29.01.11 (15:30) Rywal: FC Sankt Pauli (0:3)
Info: do 46. minuty, żółta kartka
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Data: 29.01.11 (15:30) Rywal: VfL Wolfsburg (3:0)
Info: 90 minut, żółta kartka
Alan Stulin (1.FC Kaiserslautern)
Data: 29.01.11 (18:30) Rywal: 1. FSV Mainz 05 (0:1)
Info: poza kadrą meczową
Niemcy Niemcy – 2. Bundesliga
Tomasz Kos (FC Erzgebirge Aue)
Data: 28.01.11 (18:00) Rywal: VfL Osnabrück (0:1)
Info: 90 minut

Sebastian Tyrała (VfL Osnabrück)
Data: 28.01.11 (18:00) Rywal: FC Erzgebirge Aue (1:0)
Info: do 88. minuty

Artur Wichniarek (FC Ingolstadt 04)
Data: 28.01.11 (18:00) Rywal: Rot Weiss Oberhausen (1:1)
Info: poza kadrą meczową (kontuzja)

Tomasz Zdebel (TSV Alemannia Aachen)
Data: 29.01.11 (13:00) Rywal: SpVgg Greuther Fürth (2:2)
Info: poza kadrą meczową
Portugalia Portugalia – Puchar ligi
Paweł Kieszek (FC Porto)
Data: 29.01.11 (21:15) Rywal: Barcelos (2:2)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Szkocja Szkocja
Adrian Mrowiec (Heart of Midlothian)
Data: 29.01.11 (16:00) Rywal: Saint Johnstone (1:0)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych

Dawid Kucharski (Heart of Midlothian)
Data: 29.01.11 (16:00) Rywal: Saint Johnstone (1:0)
Info: poza kadrą meczową
Szkocja Szkocja – Puchar ligi

Łukasz Załuska (Celtic Glasgow)
Data: 29.01.11 (16:00) Rywal: Aberdeen FC (4:1)
Info: cały mecz na ławce rezerwowych
Turcja Turcja
Paweł Brożek (Trabzonspor Kulübü)
Data: 30.01.11 (18:00) Rywal: Fenerbahce SK (0:2)
Info: poza kadrą meczową
Piotr Brożek (Trabzonspor Kulübü)
Data: 30.01.11 (18:00) Rywal: Fenerbahce SK (0:2)
Info: poza kadrą meczową
Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor Kulübü)
Data: 30.01.11 (18:00) Rywal: Fenerbahce SK (0:2)
Info: od 19. minuty, do 71. minuty, czerwona kartka (2 żółte)
Kamil Grosicki (Sivasspor Kulübü)
Data: 29.01.11 (13:00) Rywal: Antalyaspor (1:1)
Info: do 66. minuty
Maciej Iwański (Manisaspor Kulübü)
Data: 30.01.11 (13:00) Rywal: MKE Ankaragücü (3:1)
Info: wszedł w 72. minucie

Marcin Kuś (Istanbul BB)
Data: 30.01.11 (14:00) Rywal: Besiktas JK (2:1)
Info: poza kadrą meczową

Mariusz Pawełek (Konyaspor Kulübü)
Data: 31.01.11 (19:00) Rywal: Eskisehirspor (0:1)
Info: 90 minut

Marcin Robak (Konyaspor Kulübü)
Data: 31.01.11 (19:00) Rywal: Eskisehirspor (0:1)
Info: 90 minut

Michał Żewłakow (MKE Ankaragücü SK)
Data: 30.01.11 (13:00) Rywal: Manisaspor (1:3)
Info: 90 minut
Włochy Włochy – Serie A
Błażej Augustyn (Catania Calcio)
Data: 29.01.11 (20:45) Rywal: AC Milan (0:2)
Info: do 65. minuty

Artur Boruc (Fiorentina AC)
Data: 29.01.11 (18:00) Rywal: Lazio Rzym (0:2)
Info: 90 minut

Kamil Glik (AS Bari)
Data: 30.01.11 (15:00) Rywal: Cagliari Calcio (1:2)
Info: 90 minut

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.