W rozegranym wczoraj spotkaniu 24. kolejki francuskiej Ligue 2 Stade de Reims pokonało u siebie Vannes Olympique Club 3:1. W barwach zwycięzców 90 minut rozegrał Grzegorz Krychowiak.

Gospodarze objęli prowadzenie w 21. minucie po golu Gaetana Courteta. Trzy minuty później wynik na 2:0 podwyższył Ludovic Gamboa, który w 12. minucie zastąpił kontuzjowanego Juliena Toudica.

Siedem minut po wznowieniu drugiej połowy kontaktową bramkę dla Vannes strzelił Laurent Hervé. Na nic to się nie zdało, bowiem w końcówce wynik spotkania na 3:1 ustalił Odair Fortes.

Po tym zwycięstwie Stade de Reims awansowało na 15. miejsce i ma 3 punkty przewagi nad znajdującym się w strefie spadkowej FC Metz. Vannes Olympique Club zajmuje przedostatnią pozycję.

Stade de Reims – Vannes Olympique Club 3:1