We wczorajszych zmaganiach Ligi Mistrzów wziął udział także zawodnik Napoli- Igor Łasicki, tyle, że… w edycji młodzieżowej. Drużyna Polaka U-19 pokonała rówieśników z Borussii Dortmund 1:0.

Przypomnijmy, że UEFA Youth League, to odpowiednik Ligi Mistrzów dla drużyn do lat 19. Obowiązuje w niej identyczny podział na grupy jak w edycji seniorskiej.

Spotkanie obfitowało w nieprzepisowa zagrania, sędzia pokazał w sumie aż 14 żółtych kartek oraz 4 czerwone (w tym 3 za drugą żółtą). Upomnienie sędziego nie ominęło także reprezentanta Polski U-19, który obejrzał żółty kartonik w 89. minucie spotkania.

Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu karnego Gennaro Tutino w 16. minucie meczu.