Kamil Biliński był bohaterem Žalgirisu Wilno we wczorajszym meczu ligowym z Atlantas Kłajpeda (4:3). Polak wszedł na boisko na początku drugiej połowy i strzelił dwie bramki. Zobacz, w jaki sposób trafiał 24-latek.

Polski napastnik pierwszego gola strzelił już minutę po wejściu na boisko. Biliński otrzymał dobre podanie wbiegając w pole karne i nie zmarnował sytuacji sam na sam. Po raz drugi Polak trafił do siatki w 69. minucie. Były zawodnik Śląska Wrocław z łatwością ograł obrońców rywali i nie dał szans bramkarzowi.

Dla Bilińskiego były to gole numer sześć i siedem w General Financing A Lyga. Dorobek polskiego snajpera w litewskiej ekstraklasie jest imponujący. Wystąpił w dziewięciu spotkaniach, przebywając na boisku w sumie przez 636 minut. W związku z tym Polak trafia do siatki średnio co 91 minut.

Zobacz dwie bramki Kamila Bilińskiego (2:24) i (4:00):