Od zwycięstwa do zwycięstwa w ostatnich kolejkach ligi szkockiej grają piłkarze Celticu Glasgow. W dzisiejszym spotkaniu skromnie pokonali St. Johnstone 1-0.

Udział w zwycięstwie swojego zespołu miał polski golkiper- Łukasz Załuska, który zaliczył 90. minut.

Po raz kolejny pominięty przez Neila Lennona został wypożyczony z Trabzonsporu- Paweł Brożek, który wydaje się pogodzony z odejściem z Glasgow.

Losy meczu rozstrzygnęły się w dwudziestej ósmej minucie, kiedy bramkę dla gospodarzy strzelił Anthony Stokes, po asyście powracającego do łask sztabu szkoleniowego Mohameda Bangury. Na uwagę zasługuje znakomita interwencja Łukasza Załuski, który w sytuacji sam na sam uchronił Celtic od straty bramki.

Celtic Glasgow 1-0 St. Johnstone

Bramki: Stokes 28′