We Wczorajszym towarzyskim meczu rozgrywanym pomiędzy drużynami Celticu Glasgow i Noriwch City padł wynik 0:1 (0:0). W drużynie z Glasgow 44. minuty rozegrał bramkarz, Łukasz Załuska. Z powodu urazu musiał opuścić boisko.

W 44. minucie spotkania Załuska musiał opuścić plac gry po kolizji z graczem Norwich, Vaughanem. Jego miejsce w bramce Celticu zajął były gracz Newcastle United,  Fraser Forster.

Długo utrzymywał się wynik remisowy, lecz w 89. minucie Forster odbił przed siebie strzał Jonathan Howsona, do piłki dopadł Holt i nie miał kłopotu z umieszczeniem piłki w bramce.

Celtic Glasgow – Norwich City 0:1 (0:0)

89′ Holt

Celtic: Załuska (Forster 44); Lustig, Rogne, K. Wilson (Wanyama 35), Izaguirre; McGeouch (Forrest 60), McCourt, F. Twardzik, Samaras (Matthews 67); Commons (Bangura 67); Murphy (Hooper 60)

Norwich City:Pierwsza połowa: Ruddy, Whittaker (Martin 23), Ayala, Ward, Tierney, Bennett, Crofts, Johnson, Pilkington, Morison, Vaughan

Druga połowa: Ruddy, Barnett, Bennett, Lappin, Howson, Surman, Hoolahan, Martin, Holt, Jackson