W meczu 28. kolejki ligi litewskiej Žalgiris Wilno wygrał z Bangą Gorżdy 2:0 (1:0), w składzie gospodarzy zagrał Polak Kamil Biliński, który na boisko wszedł w 67. minucie, po czym zdążył wpisać się na listę strzelców.

Na początku meczu piłkarze z Wilna ostro wzięli się do roboty i już w 2. minucie meczu sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Calum Elliot. Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje, ale kibice bramek nie oglądali, głównie dzięki dobrej grze bramkarzy obu ekip.

W drugiej połowie inicjatywę wzięli mocno w swoje ręce piłkarze ze stolicy, stwarzając sobie raz po raz okazje do zdobycia bramki, ale żadnej na takową nie zamienili. Zawodnicy gospodarzy nie mogli sobie poradzić z konsekwentnie grającą obroną Žalgirisu, a ich akcje kończyły się głównie długimi, niedokładnymi strzałami.

W 67. minucie na boisku pojawił się Polak Kamil Biliński, a w 86. minucie potężnym strzałem posłał piłkę do bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

Drużyna 24-latka ma aktualnie 63 punkty i zajmuje 2. miejsce w klasyfikacji ligowej.