Zespół prowadzony przez Marka Zuba, Žalgiris Wilno został wicemistrzem Litwy. Ekipa, w której gra również Kamil Biliński wygrała ostatni mecz sezonu. W 36. kolejce General Financing A Lygi pokonała Dainavę Olita 2:1 (2:1).

Polski napastnik wybiegł w podstawowym składzie klubu z Wilna. Objęli oni prowadzenie w 12. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Ramūnas Radavičius, a piłkę do bramki skierował głową były piłkarz Korony Kielce i Jagiellonii Białystok, Andrius Skerla.

Po trzydziestu minutach gospodarzom udało się wyrównać. Do siatki trafił Darius Cibulskas. W ostatnich sekundach pierwszej połowy trzy punkty zapewnił Žalgirisowi asystent przy pierwszym trafieniu, Ramūnas Radavičius. W 69. minucie za niewidocznego Bilińskiego wszedł Calum Elliot.

Podopieczni trenera Zuba ukończyli sezon na drugim miejscu, tracąc jedynie jeden punkt do Ekranasu Poniewież. Ekipa z Olity zajęła siódmą lokatę. Snajper z naszego kraju zdobył 12 ligowych trafień.