Wysoką porażkę 3:0 zanotował zespół Tereka Groznego w wyjazdowym spotkaniu 38. kolejki ligi rosyjskiej z zespołem Toma Tomsk. Cały mecz w barwach Tereka rozegrało dwóch polskich zawodników Maciej Rybus oraz Piotr Polczak.

Rosyjski zespół widać odczuł absencje kontuzjowanego Marcina Komorowskiego, który obecnie przebywa na konsultacjach medycznych w Polsce. Brak polskiego obrońcy na środku defensywy Tereka spowodował stratę aż trzech goli. Już w pierwszej połowie gospodarze zdobyli pierwszą bramkę po strzale Ruslana Nakhusheva w 45 minucie. Po przerwie było już tylko gorzej, a zespół z Tomska strzelił jeszcze dwie bramki i pewnie pokonał Tereka Groznego na własnym boisku 3:0.

Maciej Rybus, który przebywał na boisku przez całe spotkanie został w 73 minucie ukarany żółtą kartką i tym samym wpisał się do protokołu meczowego.