Wojciech Pollok, który tej zimy przeniósł się ze Sportfreunde Siegen do SV Wilhelmshaven świetnie rozpoczął przygodę z czwartoligowcem. 30-latek w debiucie zdobył dwie bramki, a jego klub wygrał z rezerwami FC Sankt Pauli 4:1 (2:0).

Napastnik rozpoczął w podstawowym składzie wi już po dziesięciu minutach odpłacił się za daną szansę. Drugie trafienie dorzucił szesnaście minut później, czym potroił swój dotychczasowy dorobek bramkowy.

W 65. minucie trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Steffen Puttkammer. Jedyna bramka dla przyjezdnych padła w 77. minucie po uderzeniu Roberta Subasića. W doliczonym czasie rezultat na 4:1 ustalił Max Kremer.

Wilhelmshaven wyprzedziło w tabeli drugą drużynę „Piratów Ligi”. Obecnie plasują się oni na 13. pozycji.