W 4. kolejce francuskiej Ligue 1 Toulusa zremisowała na własnym boisku ze Stade de Reims 1:1 (0:0). W barwach gości pełne 90 minut rozegrał reprezentant Polski, Grzegorz Krychowiak.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero w drugiej połowie i był samobójczy. W 57. minucie własnego bramkarza pokonał Abdennour i goście wyszli na sensacyjne prowadzenie.

Reims było bliskie dowiezienia trzech punktów do końca, ale w jednej z ostatnich akcji spotkania Ben Yedder dał gospodarzom jedno „oczko”.

Po raz kolejny 90 minut w barwach Stade de Reims rozegrał Grzegorz Krychowiak. Młody Polak nie opuścił jeszcze ani jednej minuty w tym sezonie Ligue 1! Tym razem reprezentant Polski wystąpił na pozycji defensywnego pomocnika.

Po 4. kolejkach drużyna Polaka z czterema punktami zajmuje 13 miejsce w tabeli, ale nie zostały jeszcze rozegrane wszystkie mecze.