Terek Grozny wygrał na własnym boisku ze Spartakiem Moskwa 2:1 (0:0). Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Maciej Rybus, 74 minuty Marcin Komorowski, który został ukarany żółtą kartką, a na ławce usiadł Piotr Polczak.

Bramki padły dopiero w drugiej połowie. Jako pierwsi do siatki rywala trafili piłkarze Spartaka Moskwa. Juan Manuel Insaurralde skutecznie wykorzystał podanie Jano Ananidze w 65. minucie spotkania.

Następne gole strzelali już tylko zawodnicy Tereka. Dziesięć minut przed końcem meczu Igor Lebedenko pokonał Andrija Dikana po zagraniu Rizvana Utsiev.

W jednej z ostatnich akcji meczu Antonio Fereirra strzelił bramkę na 2:1 dla piłkarzy Tereka Grozny i został bohaterem spotkania.

Cały mecz na ławce gospodarzy przesiedział Piotr Polczak.