Piłkarze Hull City wygrali czwarty mecz w tym sezonie Champioship. Popularne „Tygrysy“ pokonały na wyjeździe Barnsley 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu strzelił w 78. minucie gry Fraizer Campbell. Reprezentant Polski, Kamil Grosicki spędził na murawie nieco ponad godzinę, ale zaprezentował się poniżej oczekiwań.

Grosicki wyrobił sobie taką markę, że kibice mogą, a nawet powinni oczekiwać od niego regularnych występów na dobrym poziomie. „Grosik“ jednak nie ma ustabilizowanej formy i lepsze mecze przeplata słabszymi. W sobotę ewidentnie miał gorszy dzień, bo nie wykazał się niczym szczególnym.

Na tle kolegów z drużyny reprezentat Polski wypadł naprawdę blado. Portal whoscored.com ocenił grę Polaka na notę 6.2. Niższej nie dostał żaden inny gracz „Tygrysów“! Podobnie, jak Grosicki, oceniony został jeszcze tylko Nouha Dicko.

Jeśli chodzi o boiskowe wydarzenia, to trzeba podkreślić, że piłkarze obu drużyn sporo walczyli w środku pola. Ostrej gry nie brakowało i dlatego też sędzia nie szczędził żółtych kartek. Jedynego gola kibice zgromadzeni na Oakwell Stadium zobaczyli 12 minut przed końcem regulaminowego czasu. Jego autorem okazał się wspomniany już Campbell.