Wojciech Szczęsny zagrał całe spotkanie przeciwko Manchesterowi United, które ekipa Arsenalu wygrała 1-0. Ramsey był piłkarzem, który w 56 minucie spotkania dał bardzo cenne trzy punkty swojej drużynie i tym samym pomógł Chelsea w odrobieniu strat do „Czerwonych Diabłów”.

Wojtek Szczęsny znakomicie spisywał się między słupkami broniąc strzały takich gwiazd jak Rooney czy Hernandez. Na dodatek bardzo dobrze współpracował z obroną gospodarzy.

Bramka padła w 56 minucie spotkania podanie Robina van Persiego świetnie wykorzystał Ramsey. Arsenal dzięki temu zwycięstwu traci szczęść punktów do United oraz trzy do Chelsea.

Arsenal Londyn 1-0(0-0) Manchester United