Arsenal Londyn pewnie rozprawił się z Wolverhampton pokonując tę ekipę 2-0. Wszystkie bramki w tym meczu zdobył Robin van Persie, a całe spotkanie między słupkami rozegrał Wojciech Szczęsny!

Arsenal prowadzenie objął już w 16 minucie spotkania kiey to piłkę w siatce umieścił Robin van Persie. Ten sam piłkarz w 55 minucie spotkania ustalił wynik spotkania na 2-0.

Co do występu Szczęsnego to golikper reprezentacji Polski nie miał zbyt dużo pracy w tym meczu.

Arsenal Londyn 2-0(1-0) Wolverhampton

16′ van Persie, 55′ van Persie

Żółte kartki: Zubar

Składy:

Arsenal: Szczęsny – Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy – Song, Fabregas, Wilshere (77. Denilson), Walcott – Van Persie (72. Bendtner), Arszawin (72. Chamakh)

Wolves: Hennessey – Zubar, Stearman, Berra, Elokobi – Hammill, Jarvis, Henry, Milijas (63. Ebanks-Blake), O’Hara (63. Foley) – Doyle (80. Fletcher)