W 23. kolejce angielskiej ekstraklasy Arsenal Londyn z Wojciechem Szczęsnym w składzie pokonał West Ham United 0-3. Był to kolejny występ młodego, polskiego bramkarza w barwach „Kanonierów”.

Pierwszą bramkę Arsenal zdobył już w 13 minucie spotkania, a jej autorem był holenderski napastnik, Robin van Persie. Na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy meczu stan spotkania powiększył Theo Walcott. W 77 minucie rzut karny wykorzystał znów van Persie.

West Ham 0-3(0-2) Arsenal Londyn

13′ van Persie, 41′ Walcott, 77′ van Persie

Żółte kartki: Faubert

Składy:

WHU: Green – Faubert, Tomkins, Upson, Bridge (89. Nouble) – Kovac, Noble (20. Boa Morte), Spector, Sears (64. Barrera) – Hines, Cole

Arsenal: Szczęsny – Eboue, Koscielny, Djourou, Clichy – Fabregas (81. Denilson), Song, Wilshere, Nasri (88. Gibbs) – Van Persie, Walcott (88. Arszawin)