Jacek Gmoch wykonał w stu procentach powierzone mu zadanie, wygrał 4-2 z Irakisem Saloniki, choć po pół godzinie gry „Koniczynki” przegrywały już 0-2. Gmocha zastąpił Josualdo Ferreira.

71 letni Gmoch który objął drużynę po Nikosie Nipolisie miał zadanie poprowadzić drużynę w jednym meczu ligowym.  W środowym meczu ligi mistrzów Panathinaikos poprowadzi były szkoleniowiec Malagi Jesualdo Ferreira.

Irakis prowadzenie objął w 20 minucie po strzale Bogdana Mary, wynik na 2-0 podwyższył Miguel Garcia. Ekipa Gmocha przebudziła się dopiero w 30 miuncie kontaktową bramkę zdobył Juis Garcia, a przed przerwą do remisu doprowadził Djibril Cisse. Po przerwie swoją drugą bramkę zdobył Cisse, a wynik na 4-2 ustanowił Petropoulos.

Panathinaikos Ateny – Iraklis Saloniki 4:2 (2:2)

0:1 – Mara 20′
0:2 – M. Garcia 21′
1:2 – L. Garcia 30′
2:2 – Cisse 30′
3:2 – Cisse 45′
4:2 – Petropoulos 76′