fortuna

Wybierz zawodnika sierpnia!

Powracamy z głosowaniem na zawodnika miesiąca. Po raz kolejny redakcja wybrała kandydatów, którzy wyróżnili się w minionym miesiącu. Tym razem wybierać można spośród sześciu nominowanych.

Kandydaci na zawodnika sierpnia:

Kamil Biliński – Ten napastnik, od kiedy tylko pojawił się w Wilnie, to nie schodzi poniżej pewnego poziomu strzeleckiego. Nie inaczej jest także teraz. W minionym miesiącu swój dorobek powiększył o trzy oczka.

Piotr Celeban – Jest to jeden z najbardziej bramkostrzelnych obrońców w rumuńskiej lidze. Zawodnik FC Vaslui zanotował w sierpniu dwa trafienia.

Adrian Mierzejewski – pomocnik Trabzonsporu wraca do dobrej formy i znów stanowi o sile tureckiej drużyny. Dobra dyspozycja nie umknęła uwadze Waldemara Fornalika, który dowołał go do kadry na najbliższe mecze eliminacji MŚ 2014.

Piotr Parzyszek – Ten młody zawodnik coraz śmielej poczyna sobie na zapleczu holenderskiej ekstraklasy. Sierpień przyniósł mu trzy trafienia.

Tomasz Zahorski – za Oceanem były reprezentant Polski radzi sobie wyśmienicie. Choć jego zespół zamyka ligową tabelę, to polski napastnik strzela gola za golem. Efekt? W pięciu meczach pięć goli.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.