Rafał Wolski wreszcie pokazuje, że jego transfer do Fiorentiny nie był przypadkiem i Polak naprawdę ma nieprzeciętne umiejętności. 22-letni pomocnik przebywający na wypożyczeniu z Mechelen zapewnił dziś tej drużynie komplet punktów w starciu z Cercle Brugge.

Polak starcie rozpoczął na ławce rezerwowych, a jego drużyna do 80. minuty przegrywała 0:2 po dwóch golach Stephena Buyla. Wolski pojawił się na placu gry po godzinie i w 89. minucie trafił do siatki dając gościom nadzieję na choćby remis. Już minutę później udało się to osiągnąć dzięki trafieniu Dalibora Veselinovicia z rzutu karnego. Mechelen walczyło jednak o pełną pulę i w drugiej minucie doliczonego czasu gry Wolski ponownie trafił do siatki, wprawiając fympetyków w ekstazę. Niedługo potem sędzia zakończył mecz i go przyjezdny zgarnęli trzy punkty, mimo, że do 89. minuty przegrywali dwoma golami.