fortuna

Wojtkowiak rozpoczął treningi z TSV Monachium

Reprezentant Polski, Grzegorz Wojtkowiak, rozpoczął przygotowania do nowego sezonu, w barwach TSV 1860 Monachium. Grający ostatnio w Lechu Poznań obrońca, odbył wczoraj pierwszy trening z zespołem.

28-latek, w porównaniu z innymi kadrowiczami, szybko zakończył swój urlop. Przykładowo Polacy z Borussii Dortmund, rozpoczną przygotowania dopiero 17 lipca. Wpływ na decyzję władz TSV może mieć fakt, że Wojtkowiak nie zagrał w ani jednym meczu „biało-czerwonych” na EURO 2012.

Mimo to obrońca był bardzo rozczarowany szybkim odpadnięciem reprezentacji Polski z turnieju. – Po Mistrzostwach Europy byłem w szoku. Przez tydzień nie chciałem nikogo widzieć, ani nikogo słyszeć. Byłem bardzo rozczarowany, ale już się z tym pogodziłem – powiedział piłkarz w rozmowie z „Bildem”.

– Teraz bardzo gorąco patrzę w przyszłość. Razem z zespołem będę zdolny odciąć się od Mistrzostw Europy bardzo szybko. Teraz liczą się tylko „Lwy”! – dodał Wojtkowiak.

TSV w czwartek wylatuję na zgrupowanie do Szwajcarii, gdzie ich pierwszym rywalem będzie Grashopper Zürich. Polski obrońca liczy na to, że zagra w tym spotkaniu od pierwszych minut.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.